توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه

توری پلیسه نوع جدیدی از توری مورد استفاده در پنجره هاست که به دلیل قابلیت تاشدن و یا نصب به اصطلاح آکاردئونی گزینه بسیار مطلوبی در ساختمان های امروزی است که در انواع پنجره های آلومینیومی ، آهنی ، چوبی و UPVC مورد استفاده قرار می گیرند.

مکانیزم این نوع توری نسبت به توری پنجره ساده کاملا متفاوت است.در توری های نسل قدیم تور بصورت صاف در یک چارچوب ثابت قرار داشت که چارچوب بصورت ریلی یا لولایی حرکت می کرد.در حالیکه در نسل جدید توری پنجره  یعنی توری پلیسه، چارچوب ثابت بوده و توری در چارچوب حرکت می کند. در نتیجه فضایی را اشغال نکرده و در فصل هایی از سال که نیازی به استفاده از این توری نیست، در چارچوب خود قرار می گیرد.

بیشترین میزان تولید و فروش توری پنجره مربوط به توری پلیسه می باشد. قطعات مورد استفاده در این نوع توری، مناسب کارکرد آن طراحی گردیده است و تا سالها از کیفیت آن کاسته نخواهد شد. این نوع توری بصورت مکانیکی و با کمک حرکت دست به آسانی باز و بسته می شود.

انواع توری پلیسه

این توری انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود:

توری پلیسه افقی

 توری پلیسه افقی

حالت باز شدن این نوع توری بصورت افقی می باشد و بر روی انواع درب و پنجره دوجداره، آلومینیومی، آهنی و چوبی قابل نصب می باشد و برای درب و پنجره هایی که در ارتفاع بالا نصب می باشد واستفاده زیادی از آن می شود مناسب است.

 

 

توری پلیسه عمودی

توری پلیسه عمودی

این نوع توری درب و پنجره دوجداره بصورت عمودی بازو بسته می شود و با توجه به فریم درب یا پنجره می توان از آن استفاده کرد. توری عمودی در پنجره هایی که در ارتفاع کم قرار دارد یا کم ارتفاع می باشد استفاده می شود.

 

 

 

توری پلیسه دبل فریم

توری پلیسه دبل فریم

توری پلیسه دبل فریم در پشت قاب یا فریم پنجره و درب جمع میشود . ظاهر درب و پنجره را از حالت اولیه خود خارج نمیکند و جلوی دید و نور را هم نمیگیرد .

 

 

 

 

توری پلیسه دوطرفه

توری پلیسه دوطرفه

این توری برای درب و پنجره های دوجداره ای که دارای پهنای زیادی می باشند طراحی شده است.

 

 

مزایای توری پلیسه

  1. قابلیت تولید بصورت عمودی و افقی
  2.  تطابق رنگ در پروفیل و قطعات آلومینیومی
  3.  استحکام بالا
  4. قابلیت نصب در هر جهت
  5. مقاومت بالا در برابر نور و طول عمر بالا
  6. عدم زنگ زدگی تور و متعلقات
  7. کاهش آلودگی بعلت قابلیت جمع شوندگی تور

 

نحوه نصب توری پلیسه

برای نصب توری پلیسه ابتدا آنرا مونتاژ و اسمبل می کنیم. اگر به چهارگوشه توری نگاه کنید، مشاهده می کنید که این قسمت ها دارای سوراخ هایی برای عبور پیچ هستند. توری را در قسمت پشت پنجره قرار داده و آنرا بوسیله پیچ کردن، ثابت می کنیم.

"<yoastmark

 

 

 

شکل روبرو، پنجره دوجداره را از نمای پشت و محل نصب را نشان می دهد. قسمت هایی که با فلش قرمز رنگ مشخص شده، محل هایی هستند که با استفاده از پیچ به چارچوب متصل می شوند.

 

 

 

گروه upvc

شرکت UPVCE فعالیت خود را در رابطه با تولید درب و پنجره های دوجداره UPVC از سال ۱۳۸۷ با توجه به نیاز ضروری جامعه و همسو با اهداف دولت در رابطه با استفاده بهینه از انرژیو  جلوگیری از اتلاف آن آغاز نمود…
 اطلاعات تماس
02188288015
09122636400
09202636400

آنالیز سئو سایت
رایگان مشکلات سئو سایت خود را بررسی کنید(طراحی سایت و اپلیکیشن)!