قیمت-شیشه-دوجداره-طرح-دار

قیمت شیشه دوجداره طرح دار

قیمت شیشه دوجداره طرح دار

یکی از عوامل موثر در زیبایی نمای ساختمان استفاده از پنجره دوجداره با شیشه طرح دار می باشد که باعث ایجاد سبک خاصی خواهد شد. شیشه دوجداره طرح دار بر روی انواع پنجره دوجداره آلومینیومی، آهنی، چوبی، یو پی وی سی قابل نصب می باشد. شیشه دوجداره طرح دار دارای شبکه تزیینی با ساختار پروفیل upvc یا آلومینیومی می باشد. شیشه های دوجداره طرح دار در مقابل گرما، سرما، رطوبت، نور خورشید، باد، باران، برف، آلودگی و… دارای مقاومت بالایی بوده و می توان آن ها را در مناطق مختلف آب و هوایی بکار برد. با بکار بردن شیشه های دوجداره طرح دار می توان فضایی دل نشین و منحصربفردی را ایجاد نمود. اگر قصد تهیه شیشه دوجداره طرح دار را دارید و خواستار مطلع شدن از قیمت قیمت شیشه دوجداره طرح دار هستید، می توانید از راهنمایی های مشاوران شرکت UPVCE بهره مند شوید.

قیمت-شیشه-دوجداره-طرح-دار

قیمت-شیشه-دوجداره-طرح-دار

انواع شیشه دوجداره طرح دار

شیشه دوجداره طرح دار را از نظر ساختار شبکه تزیینی می توان به دو دسته تقسیم نمود :

  • شبکه تزييني رو شيشه دوجداره طرح دار : در این مدل شبکه تزیینی با بکاربردن پروفیل منقسم شیشه تولید می شود.ابتدا پروفيل منقسم طبق طرح و شکل مورد نظر برش داده و سپس از طریق چسب دوطرفه بر روي شيشه دوجداره می چسبانند.
  •  شبکه تزييني داخل شيشه دو جداره طرح دار : در این مدل بین دولایه شیشه پروفیل های آلومینیومی تزئینی در رنگهای جذاب و در طرح های هندسی مختلف به کار می روند . ایتدا شکل و طرح مورد نظر را با توجه به ابعاد شیشه انتخاب نموده و پس از با استفاده از پروفیل و بست های مخصوص شبکه تزیینی ایجاد می شود. سپس شبکه تزييني را در چهارچوب اسپيسر شيشه دوجداره طرح دار قرار گرفته و آنرا تنظیم می کنند.

در چه مکان هایی می توان از شیشه دوجداره طرح دار استفاده نمود؟

  • حمام و سرویس بهداشتی
  • لابی هتل ها
  • اتاق خواب
  • دکوراسیون داخلی فروشگاه
  • میزهای شیشه ای
قیمت-شیشه-دوجداره-طرح-دار

قیمت-شیشه-دوجداره-طرح-دار

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.