پنجره-دوجداره-قم

قیمت پنجره دوجداره قم

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در زیباسازی نمای ساختمان علاوه بر سنگ نمای آن، بکار بردن پنجره دوجداره می باشد. توجه به زیبایی ساختمان ها باعث زیبایی هرچه بیشتر بافت شهری خواهد شد.  به دلیل وجود  بارگاه مطهر حضرت معصومه در قم ، هر ساله زائران زیادی از نقاط مختلف ایران و جهان ، برای زیارت به این شهر سفر می کنند. سازندگان ساختمان ها در قم ، تر جیح می دهند از پنجره دوجداره به دلیل مزایای زیاد آن استفاده می کنند. اگر قصد خرید پنجره دوجداره و یا خواستار تعیین قیمت پنجره دوجداره قم را دارید می توانید از راهنمایی مشاوران شرکت UPVCE بهره مند شوید.

 

دلایل محبوبیت پنجره دوجداره

پنجره های قدیمی از آهن و آلومینیوم ساخته می شدند. به دلیل رسانا بودن آهن و آلومینیوم ، گرما و سرما از پنجره انتقال یافته و سبب اتلاف انرژی می شد. هم چنین پنجره های قدیمی با گذشت زمان و قرار گرفتن در برابر باد و باران دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شدند. با توجه به توضیحات داده شده ، سازندگان پنجره به فکر تولید پنجره هایی افتادند که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و در عین حال مانع از انتفال گرما و سرما شوند، از این رو پنجره دوجداره تولید شد. پنجره دوجداره از upvc که یکی از مشتقات نفت خام می باشد تولید می شود. پروفیل upvc در برابر شرایط مختلف جوی بسیار محکم و مقاوم بوده و باگذشت زمان تغییر شکل نخواهد داد و با ایجاد عایق بندی مناسب مانع از اتلاف انرژی خواهد شد. جهت ایجاد عایق بندی بهتر از دو جداره شیشه استفاده می شود. شیشه ها بصورت موازی کنار هم قرار گرفته ، و فضای خالی مابین آنها را با گاز آرگون پر می کنند.

پنجره-دوجداره-قم

پنجره-دوجداره-قم

انواع پنجره دوجداره

  • پنجره کشویی
  • پنجره دوحالته
  • پنجره فولکس واگنی
  • پنجره انگلیسی
  • پنجره فرانسوی

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

  • ابعاد پنجره دوجداره
  • نوع پنجره دوجداره
  • میزان پروفیل بکار رفته
  • جنس یراق آلات بکار رفته
پنجره-دوجداره-قم

پنجره-دوجداره-قم

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.