پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

پنجره دوجداره فایبرگلاس

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از پنجره دوجداره و مزایای زیاد آن ، تولیدکنندگان این نوع از پنجره برای پاسخ گویی به نیازها و سلایق مختلف اقدام به تولید انواع پنجره دوجداره از جمله پنجره دوجداره فایبرگلاس نموده اند. پنجره های قدیمی  که عمدتا از آهن و آلومینیوم تولید می شدند به دلیل رسانا بودن آنها سبب انتقال گرما و سرما می شدند.

از جمله مزایای پنجره دوجداره عایق بندی کامل آن در برابر گرما و سرما و صدا می باشد، همین امر باعث جلوگیری از اتلاف انرژی خواهد شد. شاید خیلی از افراد خواستار مطلع شدن از قیمت پنجره دوجداره باشند، برای تعیین قیمت پنجره دوجداره باید به نوع پنجره و همچنین میزان پروفیل و جنس یراق آلات بکار رفته در آن توجه نمود.

برخی از افراد با مفهوم فایبرگلاس آشنا نیستند.در ابتدا بهتر است به بیان توضیحات بیشتری درباره خود فایبرگلاس بپردازیم . با ما همراه باشید.

پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

فایبرگلاس چیست؟

به پوششی که از ترکیب مواد نفتی و پشم شیشه ساخته می شود فایبرگلاس می گویند. فایبرگلاس بسیار سبک و مستحکم می باشد و همین امر باعث شده تا از آن در تولید قطعات بی شماری از جمله مخازن نگهدارنده مایعات مختلف، سیلوهای سیمان، سپر اتومبیل ها، انواع ایرانتها و … استفاده کنند.فایبرگلاس کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری بوده که از پشم شیشه به عنوان مادهٔ تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می کنند.

انواع رزین ها که در ساخت مخازن فایبرگلاس بکار می روند عبارتند از: پلی استر، ونیل استر، اپوکسی . پلی استرهادر برابر خوردگی ضعیف هستند و، ونیل استر دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی بوده و اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و دما می باشد. چگالی فایبر گلاس در حدود 1850-2000 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

 

پنجره دوجداره فایبرگلاس چیست؟

 پنجره دوجداره فایبر گلاس از رزین پلی استر و الیاف شیشه تولید می کنند . رزین در حکم ماده پایه و الیاف در نقش مقاوم در مقابل نیروهای کششی بکار می روند. به منظور مستحکم نمودن هرچه بیشتر پنجره دوجداره فایبرگلاس، از مواد معدنی در پروفیل آن استفاده می کنند. یکی از راه های کاهش مصرف انرژی بکار بردن پنجره دوجداره فایبرگلاس می باشد.

پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

مزایای استفاده از کامپوزیت :

  • سبک
  • دوام و استحکام بالا
  • مقاوم دربرابر اشعه UV و مواد شیمیائی

ویژگی های پنجره فایبرگلاس

  • مقاومت و استحکام بالا
  • قابلیت رنگ آمیزی چارچوب پنجره
  • دارای طرح مختلف
پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

https://upvce.com/ پنجره-دوجداره-فایبر-گلاس

فیلم نمونه کار پنجره دوجداره فایبرگلاس شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.