۰۹۲۰۲۶۳۶۴۰۰۰۹۲۲۲۶۳۶۴۰۰۰۹۰۲۲۶۳۶۴۰۰

۰۹۱۲۲۶۳۶۴۰۰۰۲۱۸۸۲۵۶۴۰۰

وبلاگ شبکه ای

پنجره دو جداره, قیمت پنجره دوجداره

همه چیز در مورد قیمت پنجره دوجداره

ویژگی های مربوط به بهترین انواع پنجره دوجداره

می دانید که آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره کدامند؟ شما هم به دنبال بررسی قیمت پنجره های دوجداره در سال 1403 هستید؟ می دانید که برای خرید ارزان ترین انواع پنجره های دوجداره بایستی از کجا اقدام نمایید؟ از شما دعوت می شود که مطالب پیش روی خود را تا آخر همراهی نموده و اطلاعات مفیدی را در خصوص قیمت تجهیزات یاد شده به دست آورید.

در سال های اخیر بسیاری از کاربران با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره دوجداره هستند. شما می توانید با توجه به مشخصات فنی و ویژگی های مربوط به پنجره های یاد شده، بهترین مدل آن را تهیه کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهید. توجه نمایید که پنجره های دوجداره از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. این امر می تواند در قیمت تجهیزات یاد شده دخیل باشند. بنابراین قبل از بررسی قیمت مربوط به پنجره های دوجداره، اطلاعاتی را در خصوص انواع و مشخصات این پنجره ها به دست آورید. اصلی ترین و مهمترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره عبارتند از:

–          عایق حرارتی: پنجره دوجداره باید دارای عایق حرارتی قوی باشد تا بتواند حرارت را در داخل محیط نگه دارد و انرژی مصرفی را کاهش دهد. این امر از مهمترین و بارزترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره می باشد.

–          عایق صوتی: این نوع پنجره باید دارای عایق صوتی مناسب باشد تا بتواند صداهای محیط خارجی را کاهش دهد و آرامش در داخل محیط فراهم کند. همین امر سبب شده تا بسیاری از کاربران به دنبال راهنمای خرید بهترین انواع پنجره های دوجداره باشند.

–         مقاومت در برابر باد و باران: پنجره دوجداره باید مقاوم در برابر وزش باد و نفوذ باران باشد تا از نشت آب و ورود هوای سرد به داخل محیط جلوگیری کند.

–         زیبایی و طراحی مناسب: در مبحث مربوط به ویژگی های پنجره های دوجداره می توان به طراحی و زیبایی این تجهیزات اشاره کرد. انواع پنجره دوجداره باید دارای طراحی زیبا و جذاب باشند تا به زیبایی و شکوه به محیط داخلی و خارجی ساختمان افزوده شوند.

–         سازگاری با شرایط آب و هوایی: این نوع پنجره باید قابلیت تحمل شرایط آب و هوایی مختلف را داشته باشد تا در هر نقطه از جهان قابل استفاده باشد. غیر قابل اشتعال بودن، تنوع بالا در رنگ بندی، نصب سریع و آسان، قابلیت نصب توری و پرده، تنوع در اشکال هندسی و طرح، ثبات رنگ و مناسب برای استفاده در شرایط اقلیمی مختلف از دیگر مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره  می باشد. بنابراین قبل از نهایی کردن سفارش مدنظرتان، اطلاعاتی را در خصوص مزایای استفاده از این تجهیزات به دست آورید. در این صورت می توانید با آگاهی بیشتری اقدامات مربوط به خرید پنجره های دوجداره را انجام دهید. در سایر بخش های مقاله به دنبال بررسی قیمت مربوط به پنجره های دوجداره هستیم. با ما همراه باشید.

نحوه ی محاسبه ی قیمت مربوط به پنجره دوجداره

همانطور که در قسمت قبلی نیز به آن موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از کاربران به دنبال بررسی قیمت پنجره دوجداره هستند. کاربران در این صورت می توانند با توجه ی به قدرت مالی خود، بهترین و مناسب ترین انواع پنجره های دوجداره را تهیه و خریداری نمایند. توصیه می شود که پس از بررسی های کامل، پنجره ی مدنظر خود را سفارش دهند.  محاسبه قیمت پنجره دوجداره ممکن است بر اساس چندین عامل مختلف صورت بگیرد، اما بعضی از عوامل مهم برای محاسبه قیمت این نوع پنجره عبارتند از:

 1. ابعاد پنجره: ابعاد پنجره دوجداره بر اساس ارتفاع و عرض آن تعیین می گردد و معمولا قیمت پنجره بر اساس متر مربع محاسبه می شود. همکاران ما می توانند در مجموعه ی پیش روی شما، به بهترین و دقیق ترین شکل ممکن محاسبه های لازم را انجام دهند. شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات کامل تر در این زمینه با همکاران ما در ارتباط باشید.
 2. نوع و جنس مواد: نوع و جنس مواد استفاده شده در ساخت پنجره از تأثیر بسزایی بر قیمت آن دارد. برای مثال، پنجره های دوجداره با فریم UPVC معمولا ارزان ‌تر از آلومینیوم یا چوب هستند. امروزه از متریال های گوناگونی برای تولید و طراحی پنجره های دوجداره استفاده می کنند. بدون شک یکی از محبوب ترین این متریال ها را یو پی وی سی ها شکل داده اند.
 3. نوع شیشه: نوع شیشه استفاده شده در پنجره، میزان عایق حرارتی و صوتی، سلامت و ایمنی را تعیین می کند و بنابراین تاثیر زیادی بر قیمت دارد. توصیه می گردد که در حین نصب و اجرای پنجره های دوجداره از شیشه های مقاوم و درجه یک استفاده کنید. این امر می تواند در زیبایی پنجره های یاد شده نیز تاثیر بسزایی را داشته باشد.
 4. تعداد لایه ها: پنجره دوجداره ممکن است دارای تعداد بیشتری از لایه ها بوده و از جمله پنجره های سه‌جداره یا چهارجداره باشد که قیمت آن‌ ها بیشتر است. در برخی از مواقع شاهد تولید و طراحی پنجره های چند جداره هستیم. لازم به ذکر خواهد بود که پنجره های دوجداره استانداردهای لازم و کافی را برخوردار هستند و شما می توانید به خیال آسوده این تجهیزات را تهیه و خریداری نمایید.
 5. نوع ویژگی ها: ویژگی های اضافی مانند قفل ‌ها، درب ‌ها، پنجره های دارای شیشه ‌های دور، ویژگی های ضد سرقت و ضد آب نیز می تواند به قیمت پنجره افزوده شود. به علاوه، هزینه نصب و نیز هزینه های مربوط به حمل و نقل نیز باید در محاسبه قیمت پنجره دوجداره در نظر گرفته شود. در واقع نحوه ی محاسبه قیمت پنجره های دوجداره، امر بسیار پیچیده ای می باشد. با این حال همکاران ما از وب سایت پیش روی شما سعی دارند در کمترین زمان ممکن، قیمت مربوط به پنجره مورد نیازتان را استخراج کنند. شما می توانید با توجه به قدرت مالی و بودجه ی در اختیار خود، بهترین مدل مربوط به پنجره های دوجداره را تهیه کرده و آن را در ساختمان مدنظرتان مورد استفاده قرار دهید.

قیمت پنجره دوجداره در سال 1403

نحوه ی محاسبه ی قیمت پنجره دوجداره را در قسمت قبلی به شکل کامل توضیح دادیم. با این حال در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به قیمت پنجره های دوجداره می توانید با ما در تماس باشید. از سوی دیگر فراموش نشود که قیمت پنجره دوجداره در سال جاری ممکن است افزایش قابل توجهی را داشته باشد. بنابراین بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید تجهیزات یاد شده هم اکنون می باشد. لازم به ذکر خواهد بود که قیمت مربوط به پروفیل و یراق آلات مورد استفاده در طراحی و ساخت پنجره های دوجداره، در روزهای آینده افزایش پیدا خواهند کرد. این امر نیز به دلیل بی ثباتی در وضعیت اقتصادی کشورمان می باشد. با وجود تحریم های سرسخت و تورم بالا، قیمت مربوط به مواد اولیه مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره روز به روز در حال افزایش می باشد. بنابراین در سال جاری نیز می توان شاهد افزایش قیمت پنجره های دوجداره خواهیم بود.

شما نیز می توانید پس از بررسی قیمت پنجره دوجداره مورد نظر خود، خرید تان را شکل داده و آن را مورد نصب قرار دهید. پنجره های دوجداره با توجه به ساختار و طراحی بی نظیری که دارند، مورد توجه بسیاری از کاربران در سال های اخیر واقع شده است. همچنین مارک مربوط به پنجره دوجداره نیز سهم زیادی را در قیمت تجهیزات مذکور دارد. شما می توانید در ساخت و سازهای جدید شهری و روستایی، به شکل گسترده شاهد استفاده از پنجره های دوجداره باشید. بنابراین توصیه می شود که فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و همین حالا از وب سایت یو پی وی سی اقدامات مربوط به خرید و استفاده از پنجره های دوجداره را انجام دهید. در این صورت می توانید با کیفیت ترین انواع پنجره های مذکور را تهیه کرده و آنها را در ساختمان مدنظرتان مورد نصب قرار دهید.

قیمت پنجره دوجداره تک لنگه ی ثابت

در حین بررسی قیمت پنجره دوجداره می توان به مدل های تک لنگه ی ثابت آنها اشاره کرد. پنجره های دوجداره یاد شده در ابعاد 1000 در 700 میلی متر طراحی و تولید می شوند. این مدل از پنجره دوجداره بدون کتیبه بوده و قابلیت باز شدن ندارد. امروزه برندهای بسیار متعددی در کشورمان به دنبال راهنمای تولید پنجره های دوجداره  تک لنگه ی ثابت هستند. پنجره دوجداره تک لنگه ثابت یک نوع پنجره دوجداره است که دارای یک لنگه ثابت می باشد. این نوع پنجره دارای ویژگی های زیر است:

–         تنها یک لنگه دارد که به طور ثابت در چارچوب پنجره قرار گرفته است و امکان باز و بسته شدن ندارد.

–         لنگه ثابت به صورت دوجداره ساخته شده و دارای دو لایه شیشه است.

–         این نوع پنجره به دلیل ثابت بودن لنگه، عایق‌ بندی حرارتی و صوتی بهتری نسبت به پنجره های متحرک دارد.

–         پنجره دوجداره تک لنگه ثابت معمولا برای فضاهای ثابت و بدون نیاز به باز و بسته شدن مانند پنجره های سالن و راهرو استفاده می شود.

–         این پنجره ها از نظر زیبایی ظاهری نیز مورد توجه هستند و می توانند به طراحی داخلی ساختمان کمک کنند. شما نیز می توانید با توجه به نیاز و قدرت مالی خود، بهترین انواع مربوط به پنجره های دوجداره تک لنگه ی ثابت بدون بازشو هستیم. شما می توانید تصاویر مربوط به محصولات یاد شده را بررسی کرده و سپس سفارش تان را ثبت نمایید.

قیمت پنجره دوجداره دو لنگه با یک طرف بازشو

بسیاری از کابرانی نیز به دنبال بررسی قیمت پنجره دوجداره یک طرفه بازشو دو لنگه هستند. این مدل از پنجره های دوجداره کاربرد بسیار گسترده ای را در ساختمان های مسکونی و اداری دارند. توجه نمایید که اندازه هر لنگه پنجره دوجداره یاد شده در حدود 1200 در 700 میلی متر می باشد. از سوی دیگر کیفیت یراق آلات مورد استفاده در پنجره دوجداره دو لنگه با یک طرف بازشو بسیار بالا است. پنجره دوجداره دو لنگه با یک طرف بازشو یک نوع پنجره دوجداره است که دارای دو لنگه بازشو است که فقط از یک طرف باز می شود. این نوع پنجره دارای ویژگی های زیر است:

–         هر دو لنگه بازشو از یک طرف پنجره قرار دارند و از همان طرف باز می شوند.

–         این نوع پنجره دارای دستگیره نیست و با استفاده از چفت داخلی باز و بسته می شود.

–         مولیون متحرک به این لنگه ها متصل است و باز و بسته شدن پنجره را تسهیل می دهد.

–         این پنجره دوجداره دو لنگه با یک طرف بازشو معمولا برای فضاهایی که نیاز به تهویه و ورود نور بیشتری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

–         طراحی این نوع پنجره با یک طرف بازشو از نظر زیبایی و کاربری مناسب برای اتاق ‌ها و فضاهای مختلف است. شرکت پیش روی شما به دنبال تولید و طراحی بهترین انواع پنجره دوجداره دو لنگه با یک طرف بازشو می باشد. بنابراین جهت خرید اینترنتی و حضوری تجهیزات یاد شده می توانید از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام نمایید.

قیمت پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو

قیمت پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف باز شو در مقایسه با مدل های یک طرفه بازشو، کمی گران می باشد. پنجره های دوجداره یاد شده را می توانید از هر دو طرف مورد باز و بسته قرار داد. همچنین فاصله ی بین شیشه پنجره دوجداره مذکور را با گاز آرگون پر می کنند. معمولا یراق آلات مورد استفاده در طراحی پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو از جنس آلمانی هستند و شما می توانید با خیال آسوده تجهیزات مذکور را تهیه و خریداری نمایید. پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو یک نوع پنجره دوجداره است که دارای ویژگی های زیر است:

–         پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو، دارای دو لنگه بازشو است که هر دو لنگه از دو طرف پنجره باز می شوند.

–         هر دو لنگه بازشو دارای دستگیره مستقل هستند و می توانند به صورت جداگانه باز و بسته شوند.

–         پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو دارای بازشوی عریض است و امکان تهویه مناسب را فراهم می کند.

–         در پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو، مولیون متحرک به لنگه ها متصل است و هنگام باز شدن لنگه ‌ها، مولیون نیز همراه آنها حرکت می کند.

–         این نوع پنجره از نظر طراحی و زیبایی ظاهری نیز مناسب است و می تواند به بهبود ظاهر ساختمان کمک کند. پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو ارزان قیمت را می توانید بدون داشتن هرگونه نگرانی یا دغدغه ای از وب سایت پیش روی خود تهیه و خریداری کنید. شما می توانید مدل های مختلف پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو را از شرکت یو پی وی سی مورد بررسی قرار دهید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را در خصوص پنجره دوجداره دو لنگه با دو طرف بازشو به دست آورید.

قیمت پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه)

قیمت پنجره دوجداره های مختلف را می توانید از وب سایت های گوناگون مورد بررسی قرار داده و سپس بهترین مدل این پنجره ها را خریداری کنید. در برخی از مواقع قیمت پنجره های دوجداره در فروشگاه های مختلف بسیار بالا می باشد. این فروشگاه ها به دنبال کسب سود بیشتری هستند و برای این منظور نیز به دنبال فروش پنجره دوجداره با قیمت بالا هستند. از بهترین انواع تجهیزات یاد شده می توان به پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه) اشاره کرد. این مدل از پنجره ها مناسب برای اداره ها و ساختمان های مسکونی بزرگ هستند. اندازه کل پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه) در حدود 1800 در 2200 می باشد. از سوی دیگر پنجره های یاد شده دارای کتیبه بوده و زیبایی ظاهری بالایی را دارند. پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه) قابلیت باز شدن نداشته و نمی توانید آنها را باز و بسته کنید. پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار (سه لنگه) یک نوع پنجره دوجداره است که دارای ویژگی های زیر است:

–         این پنجره دارای سه لنگه است که دو لنگه آن بازشو و یک لنگه آن ثابت است.

–         لنگه ثابت (فیکس) دارای کتیبه یا تزئینات خاصی است که به زیبایی ظاهری پنجره کمک می کند.

–         دو لنگه بازشو این پنجره می توانند به صورت مستقل باز و بسته شوند و دارای دستگیره هستند.

–         پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار (سه لنگه) معمولا برای فضاهایی مانند پذیرایی، سالن و راهرو استفاده می شود که نیاز به تهویه و ورود نور دارند.

–         این نوع پنجره از نظر زیبایی ظاهری و امکان تنوع در طراحی کتیبه، گزینه مناسبی برای بهبود طراحی داخلی ساختمان است. پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه) مقاوم و با کیفیت را می توانید از شرکت یو پی وی سی تهیه کرده و آن را به کمک افراد با تجربه در این زمینه مورد نصب قرار دهید. پنجره دوجداره فیکس کتیبه دار ( سه لنگه) در رنگ بندی های گوناگونی تولید شده و هدف استفاده از این تجهیزات تهیه نور کافی در محیط های مسکونی می باشد. شما هم می توانید برای پر نور تر کردن اتاق مدنظرتان از این مدل پنجره های استفاده کنید.

قیمت پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو

همکاران ما سعی دارند اطلاعات به روز و دقیقی را در خصوص قیمت پنجره دوجداره ارائه دهند. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به قیمت پنجره های دوجداره ، با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر خواهد بود که پنجره دوجداره از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. همین امر نیز سبب شده تا قیمت مربوط به پنجره های مذکور بسیار متغیر باشد. یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع پنجره های عرضه شده در بازار را پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو شکل داده است. این مدل از پنجره ها قابلیت باز شدن از سوی یک لنگه را دارند. معمولا لنگه وسطی پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو قابلیت باز و بسته شدن دارند. همچنین یراق آلات استفاده شده در پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو بسیار جذاب و مقاوم هستند. پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو یک نوع پنجره دوجداره است که دارای سه لنگه بازشو و یک طرف بازشو است. این نوع پنجره دارای ویژگی های زیر است:

–         طراحی این نوع پنجره با یک طرف بازشو از نظر زیبایی و کاربری مناسب برای اتاق ‌ها و فضاهای مختلف است.

–         دو لنگه دیگر دارای دستگیره هستند و می توانند به صورت مستقل باز و بسته شوند.

–         دارای سه لنگه بازشو است که از یک طرف پنجره باز می شوند.

–         یکی از لنگه ها به عنوان لنگه ثابت (فیکس) عمل می کند و دارای کتیبه یا تزئینات خاصی است که به زیبایی ظاهری پنجره کمک می کند. پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو از وزن و ابعاد بسیار بالایی برخوردار است. همین امر سبب شده تا در حین نصب پنجره ی مذکور دقت و توجه بالایی را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است در حین نصب پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با یک طرف بازشو با مشکلات اساسی رو به رو شوید.

قیمت پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو

قیمت پنجره دوجداره مورد نظر خود را می توانید از وب سایت پیش روی تان مورد بررسی قرار دهید. در نظر بگیرید که پنجره های دوجداره سه لنگه از محبوب ترین انواع پنجره های موجود در وب سایت یو پی وی سی هستند. بنابراین افرادی که به دنبال راهنمای خرید و نصب بهترین انواع پنجره دوجداره می باشند، بهتر است که فرصت را از دست نداده و هم اکنون مشخصات مربوط به پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو را بررسی نمایند. این مدل از پنجره ها یکسری از بارزترین ویژگی ها را به خود اختصاص داده اند. ویژگی پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو شامل موارد زیر است:

–         دارای سه لنگه بازشو: این نوع پنجره دوجداره دارای سه لنگه بازشو است که از دو طرف پنجره باز می شوند.

–         کتیبه دار: پنجره دوجداره این نوع دارای کتیبه یا تزئینات خاصی است که به زیبایی ظاهری پنجره کمک می کند.

–         دو طرف بازشو: این پنجره دوجداره دارای دو طرف بازشو است، به این معنی که لنگه ها از هر دو طرف پنجره باز می شوند.

–         دستگیره ها: لنگه های بازشو این پنجره دوجداره دارای دستگیره هستند که امکان باز و بسته شدن آسان را فراهم می کنند.

–         کاربری: این نوع پنجره دوجداره معمولا برای فضاهایی که نیاز به تهویه و ورود نور بیشتری دارند، مناسب است. بنابراین، پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو دارای سه لنگه بازشو، کتیبه، دو طرف بازشو و دستگیره ها برای هر لنگه است. توجه داشته باشید که پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید این مدل از پنجره ها را در سالن های پذیرایی منزل خود مورد نصب قرار دهید. پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو از ابعاد حدود 1800 در 2200 میلی متر برخوردار است. شرکت ما سعی دارد بهترین و متنوع ترین انواع پنجره دوجداره سه لنگه کتیبه دار با دو طرف بازشو را با کتیبه تولید و طراحی کند.

بررسی دلایل مربوط به اختلاف قیمت پنجره های دوجداره

قبل از پرداختن به دلایل مربوط به اختلاف قیمت پنجره دوجداره، بهتر است که در مورد انواع این محصولات تحقیق کنید. در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره براساس استانداردهای معیین شده از سوی سازمانی جهانی تهیه و تولید می شوند. بنابراین تولید کنندگان بایستی در حین تولید پنجره دوجداره مورد نیاز مشتریان خود به برخی از گریدها توجه کنند. پنجره های دوجداره نقش بسیار مهمی را در فرایند صرفه جویی انرژی دارند.

شما می توانید با نصب پنجره های دوجداره به جایی پنجره های قدیمی خود، صرفه جویی بی نظیری را در خصوص مصرف انرژی داشته باشید. با نزدیک شدن به فصل گرما، توصیه می شود که از پنجره های دوجداره استفاده نمایید تا بتوانید هوای خنک داخل ساختمان را محفوظ کنید. در این صورت کولر آبی یا گازی شما می تواند به راحتی فضای داخلی منزل تان را خنک کند. پنجره های دوجداره به دلایل بسیار متعددی با یکدیگر اختلاف قیمت دارند. شما می توانید دلایل درج شده در پایین را با دقت بالایی بررسی کرده و سپس راجع به تهیه بهترین مدل پنجره های دوجداره تصمیم گیری کنید. مهمترین و اصلی ترین دلایل مربوط به اختلاف قیمت پنجره های دوجداره عبارتند از:

–         کیفیت یراق آلات مورد استفاده در پنجره های دوجداره

–         پروسه ی طراحی و تولید پنجره های دوجداره

–         لوله های مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره

–         شیشه وکیوم گاز آرگون

–         گرید کیفی شیشه دوجداره

–         ادوات نوار گسکت و لاستیک درزبندی

–         تجهیزات و ماشین آلات تولید پنجره های دوجداره

–         پروسه ی نصب پنجره های دوجداره

–         گارانتی مربوط به پنجره دوجداره

–         عمق قاب استفاده شده در پنجره دوجداره

–         متراژ مربوط به پنجره دوجداره

–         تعداد کتیبه های مربوط به پنجره دوجداره

–         تعداد لنگه های مربوط به پنجره دوجداره

در ادامه سعی داریم راجع به تمام دلایل مربوط به اختلاف قیمت پنجره های دوجداره، توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

کیفیت یراق آلات مورد استفاده در پنجره های دوجداره

از مهمترین آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره می توان به نوع و کیفیت یراق آلات استفاده شده در طراحی این تجهیزات اشاره کرد. همانطور که می دانید در طراحی و ساخت پنجره های دوجداره از یراق آلات متعددی استفاده می کنند. یراق آلات استفاده شده در طراحی پنجره دوجداره از تنوع بسیار مختلفی برخوردار است. شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود، بهترین مدل یراق آلات را انتخاب نمایید. از سوی دیگر سعی کنید یراق آلات با کیفیت و شیک را برای طراحی پنجره های دوجداره مدنظرتان انتخاب کنید. کیفیت یراق آلات مورد استفاده در پنجره های دوجداره بسیار مهم است و تأثیر زیادی بر عملکرد و طول عمر پنجره دارد. نکات مهم در این زمینه عبارتند از:

–         آلیاژ استفاده شده در ساخت یراق آلات پنجره دوجداره بسیار مهم است. اگر این آلیاژ با کیفیت پایین باشد، فشار زیادی بر روی دستگیره ها و قطعات وارد می شود و به مرور زمان باعث خرابی آنها می شود.

–         انواع مختلف یراق آلات مانند لولاها، دستگیره ها و اسپانیولت ها می توانند بر سبک و جهت باز و بسته شدن پنجره تاثیر بگذارند. استفاده از یراق آلات با کیفیت بالا در این زمینه اهمیت دارد.

–         یراق آلات بادی و هیدرولیک نیز در کارکرد صحیح و طول عمر پنجره های دوجداره نقش مهمی دارند. استفاده از این نوع یراق آلات با کیفیت مناسب ضروری است. بنابراین، انتخاب یراق آلات با کیفیت بالا برای پنجره های دوجداره بسیار مهم است و می تواند در بهبود عملکرد و افزایش طول عمر این نوع پنجره ها نقش داشته باشد. معمولا یراق آلات آلمانی از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده پنجره های دوجداره، سعی دارند از تجهیزات یاد شده استفاده نمایند. ما نیز در این مجموعه به دنبال استفاده از با کیفیت ترین و شیک ترین انواع یراق آلات در تولید محصولات خود هستیم.

پروسه ی طراحی و تولید پنجره های دوجداره

در حین بررسی دلایل مربوط به اختلاف قیمت پنجره دوجداره می توان به پروسه ی طراحی و تولید تجهیزات یاد شده اشاره کرد. امروزه برای تولید پنجره های دوجداره از متریال های گالوانیزه شده مقاوم استفاده می کنند. همچنین در برخی از موارد برای طراحی پنجره های چند لنگه بایستی زمان بیشتری را صرف کرد. به عبارتی زمان صرف شده برای تولید پنجره های دوجداره با یکدیگر یکسان نیستند. بنابراین در حین بررسی قیمت مربوط به پنجره دوجداره، به این امر دقت و توجه ویژه ای را داشته باشید. فراموش نکنید که پروسه ی متعلق به تولید و ساخت پنجره های دوجداره بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد.

شرکت ما برای تولید تجهیزات یاد شده از دانش مهندسان کاربلد و حرفه ای در این زمینه استفاده می کند تا بتواند بهترین انواع پنجره های دوجداره را طراحی و در بازار عرضه نماید. شما می توانید ویدیوهای متعددی را در خصوص فرایند و پروسه ی تولید و طراحی پنجره های دوجداره مشاهده کرده و اطلاعات کاملی را از پروسه ی یاد شده به دست آورید. همچنین برای تولید پنجره های دوجداره بایستی از دستگاه ها و ماشین های گوناگونی استفاده نمایید تا بتوانید به شکل دقیق برش های لازم را انجام دهید. بنابراین تمام این موارد ممکن است در قیمت پنجره های دوجداره دخیل باشند.

لولا های مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره

اکنون که به دنبال بررسی اصلی ترین و مهمترین آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره هستید، می توانید جنس مربوط به لولا های مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره را بررسی کنید. لازم به ذکر می باشد که تمام لولا های مورد استفاده در طراحی پنجره دوجداره، قابلیت ریگلاژی و تنظیم را دارند. بنابراین شرکت های تولید کننده می توانند مدرن ترین و با کیفیت ترین انواع پنجره های دوجداره را تولید و در بازار عرضه نمایند. لولا های مورد استفاده در طراحی تجهیزات یاد شده بایستی از عمر مفید طولانی مدت و قابلیت تعمیر برخوردار باشند. در غیر این صورت ممکن است در حین خرابی، هزینه ها و دردسرهای گوناگونی را برای کاربران به وجود آورد.

لولاها نقش بسیار مهم و حساسی را در عملکرد و طراحی مربوط به پنجره های دوجداره دارند. همین امر سبب شده تا شرکت یو پی وی سی از بهترین و مقاوم ترین انواع لولا ها در ساخت تجهیزات مذکور استفاده کند. از سوی دیگر توصیه می شود که هر چند وقت یکبار رگلاژ و روغن کاری مربوط به لولای پنجره های دوجداره مدنظرتان را انجام دهید. در این صورت می توانید از پنجره های در اختیار خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. جهت افزایش عمر مفید و کارایی مربوط به لولاها نیز می توانید با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را در این زمینه به دست آورید. ما سعی داریم خدمات متنوعی را برای مشتریان خود ارائه دهیم و در این راستا نیز بسیار موفق عمل کرده ایم.

شیشه وکیوم گاز آرگون

بدون تردید استفاده از شیشه وکیوم گاز آرگون در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است. پنجره های دوجداره مجهز به شیشه های یاد شده هستند و گاز مورد استفاده در این تجهیزات نیز بی اثر بوده و هیچ گونه آسیبی را به سلامت افراد وارد نمی کند. بنابراین به جرات می توان گفت که شیشه وکیوم گاز آرگون تاثیر زیادی را در قیمت پنجره دوجداره دارد. شرکت های تولید کننده پنجره های دوجداره، گازهای بی اثر از جمله گاز آرگون را در بین شیشه های پنجره تزریق می کند. این گاز می تواند نقش عایق را عمل نماید. همچنین استفاده از چنین گازی در شیشه ی مربوط به پنجره های دوجداره، سبب می شود که تمیزی تجهیزات یاد شده به راحتی صورت بگیرد. شما می توانید قبل از خرید و استفاده از پنجره های دوجداره، به این موضوع توجه کرده و اطلاعات کافی را در این خصوص به دست آورید.

استفاده از شیشه وکیوم گاز آرگون در پنجره های دوجداره اهمیت زیادی دارد. این نوع شیشه با وجود فضای خالی همگنی که با گاز آرگون پر شده است، عایق حرارتی و صوتی بسیار عالی ایجاد می کند. گاز آرگون به عنوان یک عایق حرارتی بسیار کارآمد عمل می کند و باعث کاهش انتقال حرارت از داخل به خارج و بالعکس می شود. این ویژگی باعث صرفه ‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش می شود. همچنین، حضور گاز آرگون در فضای بین دو لایه شیشه، باعث کاهش انتقال صدا و افزایش عایق صوتی پنجره می شود. از این رو، استفاده از شیشه وکیوم گاز آرگون در پنجره های دوجداره بهبود کیفیت و کارایی این نوع پنجره ها را فراهم می کند و به افزایش راحتی و کارایی ساختمان کمک می کند.

گرید کیفی شیشه دوجداره

گرید کیفی لحاظ شده در طراحی تجهیزات مذکور می تواند تاثیر بالایی را در قیمت پنجره دوجداره داشته باشد. افرادی که به دنبال بررسی آیتم های موثر در قیمت پنجره های دوجداره هستند، می توانند گرید کیفی استفاده شده در طراحی شیشه های دوجداره را نیز چک نمایند. امروزه از گریدهای مختلفی برای تولید پنجره دوجداره استفاده می کنند. با افزایش سطح گرید کیفی شیشه دوجداره نیز، قیمت این تجهیزات افزایش پیدا می کند. شما می توانید گرید کیفی مربوط به پنجره های دوجداره شرکت یو پی وی سی را بررسی کرده و سپس خریدتان را شکل دهید. شرکت های معروف جهانی از بالاترین گرید کیفی برای تولید محصولات خود استفاده می نمایند تا بتوانند بهترین مدل پنجره های دوجداره را تولید کنند.

گرید کیفیت شیشه دوجداره به عوامل مختلفی از جمله نام و یا علامت تجاری تولید کننده، ضخامت اسمی شیشه و فاصله گذار (اسپیسر)، محل تزریق گاز، و محل اتصال دو سر کانکتور بستگی دارد. از آنجا که گرید کیفیت شیشه دوجداره می تواند تاثیر زیادی بر عملکرد و کیفیت پنجره دوجداره داشته باشد، انتخاب گرید مناسب و توجه به این عوامل می تواند به بهبود عملکرد و کارایی پنجره دوجداره کمک کند.

ادوات نوار گسکت و لاستیک درزبندی

در حین بررسی فاکتورها و آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره می توان به ادوات نوار گسکت و لاستیک درزبندی مورد استفاده در طراحی این تجهیزات اشاره کرد. توجه داشته باشید که شرکت های تولید کننده پنجره های دوجداره، برای درزبندی محصولات خود از لاستیک های مختلف و بادوام استفاده می کنند. این لاستیک ها بر اساس استانداردهای جهانی تولید و طراحی می شوند و شما می توانید به راحتی این لاستیک ها را بر روی پنجره های دوجداره خود مشاهده کنید. نوار گسکت و لاستیک درزبندی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بنابراین قیمت متعلق به این تجهیزات نیز بسیار متغیر بوده و شما می توانید برای طراحی پنجره ی مورد نظر خود از بهترین مدل لاستیک های مذکور استفاده کنید. پنجره های دوجداره بدون لاستیک درزبندی، کارایی مناسبی را نخواهند داشت. بنابراین در حین خرید و استفاده از پنجره دوجداره مدنظرتان به نوع لاستیک درزبندی و نوار گسکت آن توجه لازم را داشته باشید. ادوات نوار گسکت و لاستیک درزبندی مهمی در پنجره های دوجداره هستند:

–         نوار گسکت: این نوار لاستیکی یا پلاستیکی در قسمت لنگه و چارچوب پنجره قرار می گیرد و باعث ایجاد درزبندی و جلوگیری از ورود هوا و صدا به داخل ساختمان می شود.

–         لاستیک درزبندی: این لاستیک‌ ها در قسمت اتصال لنگه به چارچوب پنجره قرار می گیرند و با ایجاد آب‌ بندی و درزبندی مانع از ورود هوا و صدا به داخل ساختمان می شوند.

–         چسب سیلیکونی و ماستیک: این مواد برای درزبندی کامل پنجره های دوجداره استفاده می شوند و باعث افزایش عایق‌ بندی حرارتی و صوتی پنجره می گردند. بنابراین، استفاده از این ادوات درزبندی نقش مهمی در عملکرد و کارایی پنجره های دوجداره ایفا می کنند و باعث افزایش عایق ‌بندی و کاهش هزینه های انرژی ساختمان می شوند.

تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در تولید پنجره های دوجداره

قیمت پنجره دوجداره تحت تاثیر آیتم های بسیار متعددی قرار می گیرد. یکی از مهمترین این آیتم ها را ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره شکل داده است. به یاد داشته باشید که امروزه برای تولید پنجره دوجداره از دستگاه های مختلفی استفاده می کنند. هر یک از این دستگاه ها نیز تنوع بالایی را دارند و قیمت متفاوتی را به خود اختصاص داده اند. شرکت پیش روی شما توانسته است به روزترین و مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات را تهیه کرده و پنجره های دوجداره مورد نیاز مشتریان خود را با این دستگاه ها تولید کند. بنابراین در حین بررسی قیمت متعلق به پنجره های دوجداره به این امر نیز توجه لازم را داشته باشید.

پنجره های دوجداره تولید شده توسط دستگاه های پیشرفته قیمت بالاتری را با پنجره های دوجداره توسط دستگاه های قدیمی خواهند داشت. در مقابل کیفیت ساخت پنجره های دوجداره توسط دستگاه های پیشرفته بسیار بالا می باشد. شما می توانید تنوع مربوط به ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده در طراحی پنجره های دوجداره را بررسی نمایید. انواع تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در تولید پنجره های دوجداره شامل موارد زیر است:

–         ماشین‌ های اکسترود کننده برای تولید پروفیل ‌های پلاستیکی مورد استفاده در ساخت قاب پنجره های دوجداره

–         دستگاه‌ های برش و اتصال پروفیل ‌ها برای ایجاد قاب پنجره های دوجداره

–         دستگاه‌ های مونتاژ و نصب شیشه ‌های دوجداره در قاب پنجره

–         ماشین‌ های درزگیری و آب‌ بندی برای نصب نوارهای لاستیکی و آب ‌بندی پنجره ها

–         دستگاه ‌های مربوط به نصب و تنظیم یراق ‌آلات مانند لولاها، دستگیره‌ ها و اسپانیولت‌ ها

–         تجهیزات مربوط به بسته‌ بندی و حمل و نقل پنجره های دوجداره تولید شده. بنابراین، طیف گسترده ‌ای از ماشین ‌آلات و تجهیزات در فرآیند تولید پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام نقش مهمی در کیفیت و عملکرد نهایی این محصولات ایفا می کنند.

پروسه ی نصب پنجره های دوجداره

قطعا از مهمترین و اصلی ترین آیتم ها و فاکتورهای دخیل در قیمت پنجره دوجداره، می توان به پروسه ی نصب تجهیزات یاد شده اشاره کرد. در برخی از موارد همکاران ما در قسمت نصب پنجره های دوجداره مجبور هستند زمان و انرژی زیادی را صرف کنند تا بتوانند پنجره های دوجداره مدنظرتان را مورد نصب قرار دهند. بنابراین پروسه ی نصب پنجره دوجداره از اهمیت بسیار بالایی در قیمت تجهیزات یاد شده برخوردار است. شما می توانید پس از خرید اینترنتی و آنلاین پنجره های دوجداره، اقدامات مربوط به نصب و اجرای تجهیزات یاد شده را انجام دهید. در این صورت می توانید از پنجره ی سفارشی خود به راحتی استفاده کنید.

گارانتی مربوط به پنجره دوجداره

بدون تردید گارانتی مربوط به پنجره های دوجداره می تواند تاثیر مستقیمی را در قیمت تجهیزات یاد شده داشته باشد. به عنوان مثال برخی از شرکت ها هیچ گونه گارانتی را برای پنجره های دوجداره تولیدی خود ارائه نمی دهند در این صورت نیز قیمت پنجره دوجداره این شرکت ها بسیار پایین خواهد بود. شما می توانید پنجره های دوجداره را در سبد خریدتان قرار دهید که دارای گارانتی باشد. ارائه گارانتی از سوی تولید کنندگان می تواند نشانه با کیفیت و استاندارد بودن محصولات تولیدی آنها باشد. شرکت ما نیز به دنبال ارائه گارانتی بلند مدت برای پنجره دوجداره تولیدی خود هستیم.

عمق قاب استفاده شده در پنجره دوجداره

عمق قاب یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره می باشد. در صورتی که عمق مربوط به قاب پنجره های دوجداره به درستی اندازه گیری نشود، فرایند عایق بندی به درستی صورت نمی گیرد. همچنین عمق قاب مربوط به پنجره دوجداره با پنجره های چند جداره با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همچنین با توجه به عمق قاب می توانید ایده آل ترین و مناسب ترین شیشه را انتخاب کرده و در طراحی پنجره ی خود مورد استفاده قرار دهید.

متراژ مربوط به پنجره دوجداره

از مهمترین و بارزترین آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره می توان به متراژ آن اشاره کرد. توجه داشته باشید که متراژ مربوط به پنجره های دوجداره با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد. شما می توانید با توجه به ابعاد اتاق خود، مناسب ترین و بهترین انواع پنجره دوجداره را تهیه کنید. برای این امر نیز می توانید مشاوره های لازم را از سوی همکاران با تجربه ی ما دریافت نمایید. قطعا با افزایش متراژ مربوط به پنجره های دوجداره، قیمت تجهیزات یاد شده نیز افزایش خواهد یافت.

تعداد کتیبه های مربوط به پنجره دوجداره

تعداد کتیبه های مربوط به پنجره دوجداره ممکن است بر اساس نوع و طراحی پنجره متغیر باشد. اطلاعات ارائه شده در بسیاری از منابع مورد بررسی، به صورت کلی به انواع و ویژگی های پنجره های دوجداره اشاره دارند اما به صورت خاص به تعداد کتیبه های مربوط به پنجره دوجداره اشاره نمی کنند.

تعداد لنگه های مربوط به پنجره دوجداره

تعداد لنگه های مربوط به پنجره دوجداره می تواند بر اساس عرض پنجره متغیر باشد و می تواند برای هر پروژه متفاوت باشد. از آنجا که انواع مختلفی از پنجره های دوجداره وجود دارند و با توجه به نیاز هر پروژه، تعداد لنگه های مختلفی برای آنها طراحی می شود. این تنوع در تعداد لنگه ها به منظور انطباق با نیازهای مختلف ساختمانی و طراحی ‌های متنوع ارائه می شود.

محاسبه ی آنلاین قیمت پنجره دوجداره

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره یک فرصت است که به کاربران امکان می دهد در کمترین زمان ممکن قیمت پنجره دوجداره مورد نظر خود را محاسبه کنند. این فرصت به کاربران اجازه می دهد که با در نظر گرفتن عوامل متعددی از جمله نوع پنجره، ابعاد پنجره، نوع شیشه، مدل پنجره و… قیمت پنجره دوجداره را به صورت آنلاین محاسبه کنند. این فرصت به ویژه در شرایط اقتصادی سخت به خریداران کمک می کند که با خرید یک پنجره دوجداره با قیمت مناسب و استاندارد، از افزایش هزینه های دیگر مانند هزینه گاز مصرفی، هزینه نظافت خانه، هزینه شستشو پرده ‌ها و… جلوگیری کنند.

کاربرد مربوط به پنجره های دوجداره

کاربرد اصلی مربوط به پنجره های دوجداره، افزایش عایق حرارتی و صوتی در ساختمان است. این نوع پنجره ها با داشتن دو لایه شیشه و چارچوب دوجداره، توانایی بهبود عایق حرارتی و صوتی ساختمان را دارند. این ویژگی موجب کاهش انتقال حرارت و صدا از بیرون به داخل و بالعکس می شود، که در نتیجه باعث افزایش راحتی و کیفیت زندگی ساکنان می شود.

مشخصات فنی مربوط به پنجره های دوجداره

متفاوت بودن مشخصات فنی مربوط به پنجره های دوجداره  می تواند تاثیر مستقیمی را در قیمت این تجهیزات داشته باشد. قیمت پنجره دوجداره مورد نظر خود را پس از بررسی مشخصات مربوط به آن چک کنید. در این صورت می توانید به معقول بودن قیمت مربوط به پنجره های دوجداره پی ببرید. از مهمترین مشخصات فنی مربوط به پنجره دوجداره می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد:

–         ضخامت و اندازه ی مربوط به پنجره های دوجداره از مهمترین و اصلی ترین مشخصات فنی مربوط به تجهیزات یاد شده می باشد. با متغیر بودن مشخصات یاد شده، قیمت پنجره دوجداره نیز تغییر خواهد کرد. با افزایش ابعاد و ضخامت مربوط به پنجره های دوجداره، قیمت این تجهیزات نیز افزایش می یابد.

–         سیستم مربوط به نحوه ی باز و بسته شدن پنجره های دوجداره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. امروزه از فناوری های متعددی برای باز و بسته کردن پنجره دوجداره استفاده می کنند که از مهمترین این فناوری ها می توان به سیستم ساده بازویی، سیستم قفلی و سیستم لنگری اشاره کرد.

انواع پنجره های دوجداره بر اساس جنس پروفیل

برای بررسی قیمت پنجره دوجداره می توانید پروفیل و قاب های مورد استفاده در تجهیزات یاد شده را با دقت بالایی بررسی کنید. امروزه از متریال های مختلفی برای تولید و ساخت پنجره های دوجداره استفاده می کنند. همچنین مشخصات فنی مربوط به متریال های استفاده شده در طراحی پنجره دوجداره، با یکدیگر متفاوت هستند. کاربران می توانند با توجه به قدرت خرید خود، مناسب ترین و بهترین انواع پنجره های دوجداره را سفارش دهند. از مهمترین و اصلی ترین متریال های مورد استفاده در تولید فریم پنجره های دوجداره می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد.

–         پنجره های دوجداره چوبی

–         پنجره های دوجداره یو پی وی سی

–         پنجره های دوجداره آلومینیومی

–         پنجره های دوجداره آهنی

پنجره دوجداره چوبی

قیمت پنجره دوجداره چوبی را می توانید از وب سایت های مختلف مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره چوبی را نمی توانید در بسیاری از مناطق و شرایط اقلیمی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین این مدل از پنجره ها از فروش چندان بالایی برخوردار نیستند. شما می توانید برای طراحی کلبه های چوبی مدنظرتان به راحتی از پنجره دوجداره چوبی استفاده کنید. پنجره های دوجداره یاد شده از فریم های چوبی تهیه شده اند. چوب های مورد استفاده برای تولید پنجره های دوجداره، از مقاومت بالایی برخوردارند. با این حال توصیه می شود که به جای استفاده از پنجره های دوجداره چوبی، مدل های یو پی وی سی آن را در اولویت خود قرار دهید.

پنجره های دوجداره چوبی، یک نوع پنجره است که دارای دو لایه جدا از چوب می باشد. این نوع پنجره ها از چوب طبیعی ساخته شده و دارای ویژگی هایی از جمله زیبایی، عایقی بالا در برابر صدا و حفاظت امنیتی می باشند. پنجره های دوجداره چوبی مورد توجه بسیاری از معماران و مصرف ‌کنندگان در صنعت ساختمان سازی قرار گرفته است. این پنجره ها می توانند در انواع مدل ‌ها و اندازه ‌های متنوع طراحی شده و با بهترین قیمت توسط تولید کنندگان معتبر عرضه می شود.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

در قسمت های قبلی در خصوص قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی اطلاعاتی را ارائه دادیم. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پنجره های دوجداره یو پی وی سی، با مسئولان فروش ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. طراحی و زیبایی مربوط به پنجره های یاد شده واقع بی نظیر می باشد. پروفیل های یو پی وی سی از مقاوم ترین و با کیفیت ترین پروفیل های مورد استفاده در تولید و طراحی پنجره دوجداره هستند. همین امر نیز سبب شده تا بسیاری از تولید کنندگان با علاقه مندی بالایی به دنبال استفاده از پروفیل های یو پی وی سی در محصولات تولید خود باشند. شما می توانید متنوع ترین انواع درب و پنجره های یو پی وی سی را در بازار مشاهده کنید که هر یک از آنها از پروفیل های یاد شده تولید شده اند. از سوی دیگر پروفیل های یو پی وی سی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و این امر در قیمت مربوط به پروفیل های یاد شده بسیار تاثیر گذار می باشد.

پنجره های دوجداره UPVC یا پنجره های پلی وینیل کلراید، از جنس پلاستیک UPVC ساخته شده و یکی از پرکاربردترین نوع پنجره ها در صنعت ساختمان سازی می باشند. این نوع پنجره ها از ویژگی هایی مانند عایقی بالا در برابر حرارت و صدا، مقاومت در برابر زنگ زدگی، سبکی و قابلیت نگهداری و تمیزی آسان برخوردارند. پنجره های دوجداره UPVC معمولا دارای ساختار دوجداره هستند که این ویژگی باعث افزایش عایق حرارتی و صوتی آنها می شود. این پنجره ها از طراحی متنوع و امکاناتی مانند رنگ پذیری، عایق حرارتی، و مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف برخوردارند. پنجره های UPVC به دلیل ویژگی های مثبتی که دارند، انتخاب مناسبی برای ساختمان ‌های مسکونی و تجاری می باشند و از لحاظ کیفیت و قیمت نیز جذابیت دارند.

پنجره دوجداره آلومینیومی

در روزهای اخیر بسیاری از کاربران به دنبال بررسی جدیدترین و آخرین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی هستند تا بتوانند با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، ایده آل ترین و بهترین انواع پنجره های دوجداره را سفارش دهند. پنجره دوجداره آلومینیومی قیمت بالایی را دارد و این امر می تواند از مهمترین معایب استفاده از تجهیزات یاد شده باشد. شما می توانید مدل های مختلف پنجره های دوجداره آلومینیومی را بررسی کرده و خریدتان را شکل دهید. پنجره های دوجداره یو پی وی سی از رقیب های بسیار سرسخت پنجره های دوجداره آلومینیومی هستند. با این حال بسیاری از خریداران ترجیح می دهند که خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی را در اولویت خود قرار دهند. شما می توانید پنجره های یاد شده را با یکدیگر مقایسه نموده و اطلاعات ارزنده ای را در این زمینه به دست آورید.

پنجره های دوجداره آلومینیومی، یک نوع پنجره است که دارای دو لایه شیشه و چارچوب از آلومینیوم می باشد. این نوع پنجره ها از ویژگی هایی از جمله عایقی بالا در برابر حرارت و صدا، مقاومت در برابر زنگ زدگی، سبکی و زیبایی ظاهری برخوردارند. پنجره های دوجداره آلومینیومی از انواع مختلفی تشکیل شده اند، از جمله پروفیل ‌های نرمال که فاقد قطعات پلی ‌آمید هستند و پروفیل‌ های اکستروژن که از مقاطع مختلف تشکیل شده ‌اند. این پنجره ها از طراحی متنوع و امکاناتی مانند رنگ پذیری، لایه های محافظتی، و تنوع طراحی برخوردارند. همچنین، پنجره های دوجداره آلومینیومی دارای قیمت و دوام بیشتری نسبت به پنجره های دوجداره UPVC هستند.

پنجره دوجداره آهنی

قیمت پنجره دوجداره آهنی در مقایسه با مدل های یو پی وی سی آن مناسب و ارزان می باشد. شما می توانید مشخصات و ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره آهنی را بررسی کرده و سپس خریدتان را شکل دهید. با این حال توصیه می شود که خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی را در اولویت خود قرار دهید. این مدل از پنجره ها مزایای زیادی را در مقایسه با پنجره های دوجداره آهنی دارند. وزن مربوط به پنجره های دوجداره آهنی بسیار بالا بوده و این امر می تواند یکی از مهمترین و اصلی ترین معایب استفاده از پنجره های دوجداره آهنی می باشد. بنابراین در حین خرید تجهیزات یاد شده دقت و وسواس بالایی را داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین پنجره را سفارش دهید.

پنجره های دوجداره آهنی، یک نوع پنجره است که چارچوب و فریم اصلی آن از آهن تولید می شود. این نوع پنجره دوجداره دارای دو جداره شیشه است که به صورت موازی در آن قرار می گیرند. پنجره های دوجداره آهنی از مزایایی مانند مقاومت بالا، ایجاد عایق حرارتی و صدا، و همچنین افزایش امنیت در مقابل نفوذ صدا و سرقت برخوردارند. این نوع پنجره ها از طراحی زیبا و متنوعی برخوردارند که می توانند به زیبایی و امنیت ساختمان کمک کنند. از آنجا که چارچوب آهنی دارای مقاومت بالاست، این پنجره ها معمولا برای پنجره های با ابعاد بزرگ و نیاز به استحکام بیشتر استفاده می شود.

راهنمای نصب پنجره های دوجداره

در حین بررسی به روزترین و آخرین قیمت پنجره دوجداره، می توانید اطلاعاتی را در خصوص فرایند نصب تجهیزات یاد شده به دست آورید. در نظر داشته باشید که نصب پنجره های دوجداره نیازمند رعایت برخی از مراحل و فرایند ها می باشد. شما می توانید با مراحل مربوط به نصب و اجرای پنجره دوجداره از نزدیک آشنا شده و سپس تجهیزات مذکور را سفارش دهید. قبل از نصب پنجره های دوجداره بهتر است که زیرسازی های لازم را انجام دهید. برای این منظور می توانید لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای نصب پنجره های دوجداره را تهیه و آماده سازی کنید.

نصب پنجره های دوجداره به دقت و حرفه ‌ای ترین شکل ممکن باید انجام شود تا از عملکرد بهینه و کارایی این نوع پنجره ها بهره ‌مند شوید. در زیر چند مرحله برای نصب پنجره های دوجداره آورده شده است:

 1. اندازه ‌گیری: ابتدا باید ابعاد دقیق بازوی پنجره را اندازه‌ گیری کرده و اطمینان حاصل کنید که پنجره جدید به اندازه مناسب برش داده شده است. کوچکترین بی دقتی در این زمینه بسیار دردسرساز و مشکل آفرین خواهد بود. همکاران ما وسواس بسیار بالایی را در خصوص اندازه گیری پنجره های دوجداره دارند و سعی می کنند خدمات بی نظیری را در این زمینه برای شما عزیزان به ارمغان آورند.
 2. حذف پنجره قدیمی: پنجره قدیمی را با دقت جدا کرده و همه پیچ‌ ها و قفل ‌ها را بردارید. دیگر وقت و زمان آن رسیده است که پنجره های قدیمی خود را با پنجره های دوجداره تعویض کرده و دکوراسیون داخلی و خارجی منزل خود را تغییر دهید.
 3. آماده سازی فضا: فضایی که پنجره جدید قرار است نصب شود باید پاک شده و آماده سازی شود. هر گونه خرابی در اطراف بازوی پنجره باید تعمیر گردد. توصیه می شود که در حین نصب پنجره های دوجداره، فضای اطراف آن را خالی کرده تا مشکلی به وجود نیاید. از سوی دیگر بهتر است که پرده ها را نیز درآورده و پس از نصب پنجره های دوجداره، آنها را مورد نصب قرار دهند.
 4. نصب پنجره جدید: پنجره جدید را با دقت و صحیح در محل قرار دهید و آن را ثابت کنید. مطمئن شوید که پنجره صحیح و محکم نصب شده است. عدم توجه به این گزینه می تواند بسیار خطر آفرین باشد. شما می توانید تمام مراحل و فرایند مربوط به نصب و اجرای پنجره های دوجداره را به دست نصاب های حرفه ای در این زمینه بسپارید. به یاد داشته باشید که هزینه های مربوط به نصب پنجره های دوجداره به شکل جداگانه محاسبه می شود و هیچ گونه ارتباطی را با قیمت تمام شده ی پنجره های دوجداره ندارد. بنابراین در حین خرید اینترنتی تجهیزات یاد شده، به این امر توجه نمایید و در صورت نیاز با همکاران ما در تماس بوده و راجع به این موضوع اطلاعات کافی را به دست آورید.

نکات مورد توجه در خصوص نصب پنجره های دوجداره

هزینه ی نصب تجهیزات یاد شده می تواند تاثیر مهمی را در قیمت پنجره دوجداره داشته باشد. شما می توانید با هزینه های بسیار مناسبی پنجره های دوجداره مدنظرتان را مورد نصب قرار دهید. برای نصب پنجره دوجداره به یک سری از تجهیزات و لوازم اساسی نیاز خواهید داشت. البته تامین تجهیزات مورد نیاز برای نصب پنجره های دوجداره کار چندان ساده ای نمی باشد. بنابراین به جای خرید تجهیزات نصب پنجره های دوجداره، بهتر است که فرایند مربوط به نصب تجهیزات مذکور را به دست افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید.

پیشنهاد می گردد که در حین نصب و اجرای پنجره های دوجداره، به یکسری از گزینه ها توجه نمایید. در این صورت می توانید به بهترین شکل ممکن پنجره های دوجداره را اجرا کنید. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات و دردسرهای متعددی مواجه شوید. حین نصب پنجره های دوجداره باید توجه ویژه ‌ای به جزئیات داشته باشید تا از انجام صحیح و موثر این کار اطمینان حاصل کنید. برخی از نکات مورد توجه در حین نصب پنجره های دوجداره عبارتند از:

–          استفاده از مواد با کیفیت: از مواد با کیفیت و مطابق استانداردهای صنعتی برای نصب پنجره استفاده کنید تا از دوام و عمر طولانی پنجره اطمینان حاصل کنید.

–          تهویه مناسب: اطمینان حاصل کنید که پنجره به درستی نصب شده و هیچ نقطه ‌ای برای نشتی هوا و آب وجود ندارد تا از تهویه مناسب فضا اطمینان حاصل کنید.

–         عایق‌کاری: پس از نصب پنجره، فضای اطراف آن را به خوبی عایق کرده و از هر گونه نشتی هوا و آب جلوگیری کنید تا از افزایش هزینه های انرژی و تهویه مناسب فضا محافظت کنید.

–         تمیزی و پاکی: پس از نصب پنجره، فضای اطراف آن را به دقت تمیز کنید و هر گونه زباله یا آلودگی را پاک کنید تا از زیبایی و ظاهر پنجره اطمینان حاصل شود.

–         آموزش ‌ها و راهنمایی‌ ها: در صورتی که نصب پنجره را خودتان انجام می دهید، حتما از راهنمایی ‌ها و آموزش‌ های مربوط به نصب پنجره دوجداره استفاده کنید تا از انجام صحیح این کار اطمینان حاصل کنید.با رعایت این نکات مورد توجه، می توانید از نصب صحیح و کارآمد پنجره های دوجداره بهره‌مند شوید و از مزایای آن ‌ها بهره ‌مند شوید. نصب پنجره های دوجداره بهتر است توسط یک تیم حرفه ‌ای و تجربه‌ دار انجام شود تا از اجرای صحیح و مطمئن این کار مطمئن شوید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با فرایند مربوط به نصب و اجرای پنجره های دوجداره، ویدیوها و فیلم های گوناگونی را بررسی کرده و اطلاعات بیشتری را به دست آورید. نصاب های ما در مجموعه پیش روی تان، می توانند پنجره های دوجداره سفارشی تان را در کمترین زمان ممکن مورد نصب قرار دهند.

بهترین مرکز فروش پنجره دوجداره

شما می توانید قیمت پنجره دوجداره مورد نظر خود را از وب سایت بهترین مرکز فروش تجهیزات یاد شده مورد بررسی قرار دهید. کاربران می توانند جهت بررسی قیمت پنجره های دوجداره، جدول مربوط به قیمت های عرضه شده در وب سایت یو پی وی سی را مطالعه نمایند. البته این قیمت ها متغیر بوده و ممکن است در طول ساری جاری این مبلغ ها تغییر کنند. کاربران می توانند برای خرید اینترنتی و آنلاین پنجره دوجداره مورد نیاز خود از بهترین و معتبرترین مراکز فروش تجهیزات یاد شده اقدام نمایند. برای این امر نیز می توانند خرید از وب سایت یو پی وی سی را در اولویت خود قرار دهند. با نزدیک شدن به فصل گرما، شما می توانید تغییرات اساسی را در دیزاین قدیمی منزل مسکونی خود به وجود آورید. برای این منظور می توانید متنوع ترین انواع پنجره های دوجداره را خریداری کنید.

قیمت پنجره دوجداره در مقایسه با سال های گذشته تغییرات بسیار شگفت انگیزی را داشته است. این امر می تواند دلایل بسیار متعدد و گوناگونی را داشته باشد. همچنین امروزه شرکت های خارجی نیز به دنبال فروش پنجره های دوجداره تولیدی خود در کشورمان هستند. این امر سبب شده تا بازار رقابتی بسیار سرسختی در میان فروشندگان و تولید کنندگان پنجره های دوجداره به وجود آید. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به پنجره دوجداره برندهای خارجی بسیار بالاتر از محصولات داخلی می باشد. بنابراین توصیه می شود که برای خرید ارزان ترین و مدرن ترین انواع پنجره های دوجداره، از محصولات داخلی استفاده کنید. در این صورت می توانید به تولید ملی نیز کمک کرده و سهم مهمی را در چرخه ی اقتصادی کشورمان داشته باشید. شرکت ما با استخدام نیروی فنی و مهندسان حرفه ای و کاربلد، به دنبال تولید محصولات با کیفیت می باشد. بنابراین می توانید بدون داشتن هرگونه دغدغه ای، از شرکت یو پی وی سی سفارش تان را انجام دهید.

راهنمای خرید ارزان ترین پنجره دوجداره

ارزان بودن قیمت پنجره دوجداره نشان از بی کیفیت بودن پنجره ی یاد شده نمی باشد. بلکه برخی از تولید کنندگان و فروشندگان سعی دارند با اجرای استراتژی قیمت گذاری مناسب، پنجره های دوجداره تولید خود را با قیمت بسیار مناسبی تولید و عرضه کنند. از سوی دیگر همانطور که ملاحظه کردید موارد بسیار متعددی در قیمت پنجره دوجداره تاثیر هستند. بنابراین شما می توانید قیمت پنجره دوجداره مورد نیاز ساختمان مسکونی یا اداری خود را از وب سایت پیش روی تان مورد بررسی قرار دهید. با این حال برخی از کاربران دوست دارند تا شیک ترین و بهترین مدل پنجره های دوجداره را با قیمت بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنند. برای این منظور نیز می توانند فرصت بی نظیر و استثنایی پیش روی خود را از دست نداده و هم اکنون از وب سایت شرکت یو پی وی سی اقدام به خرید نمایند.

همچنین در نظر داشته باشید که قیمت پنجره دوجداره در مقایسه با پنجره های چند جداره بسیار مناسب است. همین امر نیز سبب شده تا بسیاری از کاربران خرید و نصب پنجره های دوجداره را در اولویت های خود قرار دهند. توصیه می شود که تصاویر مربوط به پنجره های دوجداره تولیدی شرکت یو پی وی سی را با دقت بررسی نموده و راجع به هر یک از آنها اطلاعات کافی را به دست آورید. در این صورت می توانید جزو خریداران وفادار شرکت یاد شده باشید.

ما سال های طولانی در زمینه تولید و ساخت انواع پنجره های دوجداره فعالیت می کنیم و توانسته ایم رضایت مندی و اعتماد مشتریان خود را نیز کسب نماییم. شرکت یو پی وی سی یکی از شرکت های پیشرو و موفق در زمینه ساخت و طراحی بهترین انواع پنجره های دوجداره می باشد. شما می توانید اسم شرکت ما را در لیست بهترین تولید کنندگان پنجره های دوجداره مشاهده کنید. بنابراین می توان گفت که شرکت ما مقاوم ترین انواع پنجره های دوجداره را تولید می نماید.

 

نکات مورد توجه در خصوص خرید پنجره دوجداره

پس از بررسی قیمت پنجره دوجداره، می توانید با خیال راحت تجهیزات یاد شده را تهیه کرده و آن را مورد نصب قرار دهید. پنجره های دوجداره را می توانید در مدل ها و رنگ بندی های مختلف مشاهده کنید. شما می توانید با توجه به دکور و دیزاین منزل خود، مناسب ترین مدل و رنگ پنجره دوجداره را تهیه و خریداری کنید. همچنین توصیه می گردد که در حین خرید تجهیزات مذکور به برخی از مهمترین و حساس ترین نکات توجه لازم را داشته باشید. از اصلی ترین این نکات می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد:

–         حتما قیمت پنجره دوجداره مورد نیاز خود را بررسی کرده و با توجه به قدرت مالی در اختیارتان، اقدامات مربوط به خرید تجهیزات یاد شده را انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است در حرید خرید اینترنتی پنجره های دوجداره با مشکل مواجه شوید.

 

–         پیشنهاد می شود که پنجره دوجداره مورد نظر خود را از لحاظ مشخصاتی که دارد مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید با آگاهی بیشتری اقدامات مربوط به خرید اینترنتی تجهیزات مذکور را انجام دهید.

–         توصیه می شود که آدرس مربوط به محل زندگی خود را با دقت بالایی درج کنید تا همکاران ما بتوانند در اسرع وقت و بدون اتلاف وقت، پنجره های دوجداره سفارشی شما را تحویل دهند. همچنین شما می توانید برای نصب پنجره های تهیه شده، از همکاران ما درخواست کمک نمایید. به یاد داشته باشید که نصب پنجره های دوجداره به دقت بالایی نیاز دارد.

–         شما می توانید گارانتی و ضمانت نامه ی مربوط به پنجره های دوجداره را بررسی کرده و بر اساس خدمات ارائه شده از سوی شرکت پیش روی خود، سفارش تان را ثبت کنید. شرکت ما برای تمام محصولات تولید خود، گارانتی بلند مدتی را عرضه می کند. این امر نشان از استاندارد و با کیفیت بودن پنجره های دوجداره شرکت یو پی وی سی می باشد.

–         در حین تحویل سفارش خود از همکاران ما، حتما ابعاد و مدل مربوط به پنجره های دوجداره مورد نظر خود را بررسی کنید. همچنین می توانید در صورت مشاهده هرگونه مغایرتی در حین تحویل پنجره های دوجداره، با همکاران ما در ارتباط بوده و موضوع را پیگیری کنید. البته همکاران ما با دقت و وسواس بالایی به دنبال تحویل سفارش های مشتریان خود هستند.

سوالات متداول در زمینه پنجره دوجداره

اکنون که در خصوص قیمت پنجره دوجداره اطلاعات کافی را به دست آورید، می توانید پیشنهادات و نظرات سایر خریداران را با دقت بالایی مطالعه نمایید. در چنین وضعیتی می توانید با خیال آسوده بهترین مدل پنجره های دوجداره را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. کاربران همچنین می توانند سوالات متداول در خصوص تجهیزات یاد شده را بررسی نموده و اطلاعات مفیدی را به دست آورند. اصلی ترین سوالات متداول در خصوص پنجره های دوجداره عبارتند از:

–         آیا عمر مفید پنجره دوجداره در این قیمت این تجهیزات موثر می باشد؟ در پاسخ به این سوال بایستی گفت که پنجره های با کیفیت از قیمت بالایی برخوردار هستند. عمر مفید مربوط به تجهیزات یاد شده بین 15 تا 20 سال می باشد. شما می توانید با کیفیت ترین انواع تجهیزات یاد شده را با قیمت مناسبی تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

–         آیا قیمت پنجره دوجداره در روزهای اخیر قابل تغییر یا افزایش است؟ پنجره های دوجداره مورد نیاز خود را هم اکنون تهیه و خریداری نمایید. قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید تجهیزات یاد شده ممکن است در روزهای آینده افزایش پیدا می کند. این امر نیز در قیمت نهایی پنجره های مذکور بسیار موثر خواهد بود.

–         می دانید که فرایند مربوط به نصب پنجره های دوجداره چقدر زمان بر است؟ توجه داشته باشید که فرایند نصب مربوط به پنجره های دوجداره بسیار سریع و آسان می باشد. با این حال توصیه می گردد که نصب تجهیزات مذکور را به دست افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه بسپارید. افراد حرفه ای در این خصوص می توانند در کمترین از چند دقیقه پنجره ی مد نظرتان را نصب نمایند.

–         آیا می توان پنجره دوجداره مورد نیاز خود را به شکل آنلاین تهیه و خریداری کرد؟ بله شما می توانید پنجره ی مورد نیاز خود را از وب سایت پیش روی خود به صورت آنلاین تهیه نمایید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به فرایند خرید اینترنتی نیز با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید.

–         آیا پنجره های دوجداره مناسب برای مناطق زمستانی هستند؟ یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره، مناسب بودن آنها در تمام مناطق جغرافیایی می باشد. شما می توانید در مناطق بسیار سرد و گرم به راحتی از پنجره های یاد شده استفاده کنید.

جمع بندی

همانطور که در قسمت های قبلی نیز ملاحظه کردید، قیمت پنجره دوجداره در سال های اخیر افزایش قابل توجهی را داشته است. همین امر نیز بسیاری از خریداران پنجره های دوجداره را نگران کرده و افراد به دنبال راهنمای خرید ارزان ترین انواع پنجره های یاد شده هستند. آیتم ها و فاکتورهای بسیار متعددی در قیمت پنجره دوجداره دخیل هستند. از مهمترین این آیتم ها می توان به نوع پروفیل مورد استفاده، طراحی پنجره، هزینه ی نصب و ابعاد مربوط به آن اشاره کرد. شما می توانید از وب سایت پیش روی خود، قیمت مربوط به پنجره های یاد شده را بررسی نموده و سپس خریدتان را شکل دهید. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسشی نیز می توانید با مسئولان فروش ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

پنجره دو جداره

همه چیز در مورد پنجره دوجداره

عنوان: همه چیز در مورد پنجره دوجداره

کلمه کلیدی اصلی: پنجره دوجداره

کلمات کلیدی فرعی: پنجره های دوجداره، دوجداره یو پی وی سی

آشنایی با پنجره دوجداره

می دانید که اصلی ترین و مهمترین ویژگی های مربوط به پنجره دوجداره کدامند؟ شما هم به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره هستید؟ می دانید که بارزترین مزایای استفاده از پنجره های یاد شده کدامند؟ از شما دعوت می شود که مطالب درج شده در وب سایت پیش روی خود را تا آخر همراهی نموده و اطلاعات مفیدی را در این زمینه به دست آورید.

پنجره دوجداره یا همان پنجره دو جداره، نوعی پنجره می باشد که دارای دو لایه شیشه است که به وسیله یک فضای هوا یا گاز خالی از هوا از هم جدا شده ‌اند. این نوع پنجره ها به دلیل داشتن دو لایه شیشه به عنوان عایق حرارتی عمل می کنند و باعث کاهش انتقال حرارت از داخل به خارج و بالعکس می شوند. در سال های اخیر بسیاری از برندها در خارج و داخل کشورمان به دنبال تولید با کیفیت ترین و متنوع ترین انواع پنجره های یاد شده هستند. یکی از شناخته شده ترین این شرکت ها را وب سایت پیش روی تان شکل داده است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی یا  Unplasticised Poly Vinyl Chloride، از باکیفیت ترین پنجره های مورد استفاده در ساختمان ها می باشد. ماده ی یو پی وی سی از مشتقات نفت خام بوده و امروزه در طراحی انواع درب و پنجره های مدرن نقش اساسی را ایفا می کند. پنجره های یاد شده برای اولین بار توسط یک فروشنده شیشه در سال 1865 میلادی اختراع شد. این فروشنده نیویورکی توانسته بود با اختراع خود توجه بسیاری از طراحان ساختمان را به سوی پنجره های دوجداره جلب کند. اصلی ترین نقش پنجره های یاد شده نیز کاهش میزان هدر رفت انرژی و بخشیدن جلوه ی زیبا به ساختمان ها بود. همین امر سبب شده تا بسیاری از آمریکایی ها به جای استفاده از پنجره های چوبی، از پنجره های دوجداره استفاده نمایند. با قرار دادن یک گاز بی اثر در بین دو شیشه، می توان بهترین و مقاوم ترین عایق صدا و انرژی را تولید کرد. این فروشنده آمریکایی نیز دقیقا توانسته بودن چنین اختراعی را به ثبت برساند.

پنجره دوجداره از مزایای زیادی برخوردار است که از مهمترین آنها می توان به کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش، کاهش نویز و صداهای محیطی، افزایش ایمنی و امنیت، کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست اشاره کرد. این نوع پنجره ها معمولا در مناطق سرد و گرم استفاده می شوند و به عنوان یک راهکار موثر برای بهبود کیفیت زندگی و کاهش هزینه های انرژی در خانه‌ ها شناخته می‌ گردند. امروزه بسیاری از کاربران با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره هستند. شما هم می توانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین و ایده آل ترین مدل پنجره های یاد شده را تهیه کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهید.در سایر بخش های مقاله به دنبال بررسی اهمیت و دلایل مربوط به استفاده از پنجره دوجداره خواهیم بود. با ما همراه باشید.

 

تاریخچه ی مربوط به پنجره دوجداره

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از کاربران به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره هستند. برای این منظور نیز ترجیح می دهند که در گام اول اطلاعات کافی را در خصوص پنجره های یاد شده به دست آورند. پنجره دوجداره به عنوان یک نوآوری در زمینه ساختمان‌ سازی و طراحی داخلی، از دهه 1970 میلادی وارد بازار شد. این پنجره ها ابتدا به عنوان پنجره هایی برای استفاده در مناطق سرد و گرم ارائه شدند، اما در حال حاضر به عنوان یک راهکار پرطرفدار برای بهبود کیفیت زندگی و صرفه ‌جویی در مصرف انرژی در سراسر جهان شناخته می شوند.

تاریخچه ‌ی ساخت پنجره دوجداره به توسعه فناوری شیشه و عایق‌ ها بر می‌گردد. اولین پنجره دوجداره با شیشه های تک لایه در دهه 1970 میلادی ساخته شد. اما با پیشرفت فناوری، شیشه های دو لایه با فضای خالی یا گازهای عایق مانند آرگون یا کریپتون درون آنها وارد بازار شدند. این فناوری ‌ها به عنوان عایق حرارتی بسیار کارآمد عمل می کنند و باعث کاهش مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش منازل می شوند. از آن زمان تاکنون، پنجره دوجداره به عنوان یک راهکار موثر برای بهبود کیفیت زندگی و کاهش هزینه های انرژی در ساختمان‌ ها شناخته شده و به طور گسترده در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود.

امروزه نیز پنجره های دوجداره از محبوبیت و فروش بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که به جای استفاده از پنجره های آهنی و آلومینیومی، از پنجره های دوجداره استفاده نمایند. برای این منظور نیز تغییرات اساسی را در طراحی و دکوراسیون ساختمان مسکونی خود ایجاد می کنند. در شهرهای بزرگ که شلوغی، سر و صدای بالایی وجود دارد، استفاده از پنجره های دوجداره می تواند یک گزینه ایده آل و عاقلانه ای باشد.

 

ابعاد مربوط به پنجره های دوجداره

پنجره دوجداره با توجه به ابعاد و سایز متنوعی که دارد، به انواع بسیار مختلفی تقسیم بندی می شود. همانطور که می دانید استاندارد ارتفاع کف تا سقف اتاق ها در دنیا حدود 280 سانتی متر می باشد. کاربران نیز می توانند با توجه به این ابعاد، پنجره های دوجداره مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند. همچنین ارتفاع پنجره ها از کف اتاق ها نیز از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. به گونه ای که پنجره های یاد شده را بایستی در 150 سانتی متری از کف اتاق ها مورد نصب قرار داد. در این صورت فاصله پنجره ها از سقف اتاق نیز در حدود سی سانتی متر خواهد بود. از سوی دیگر ابعاد مربوط به هر لنگه پنجره های دوجداره بین 60 تا 75 سانتی متر می باشد. شما می توانید با توجه به طراحی دیوارها و نمای ساختمان خود، یکی از مناسب ترین و بهترین انواع پنجره های یاد شده را تهیه کرده و آن را نصب کنید.

شما می توانید ابعاد مربوط به پنجره های دوجداره را به راحتی از وب سایت پیش روی خود مورد بررسی قرار دهید. از سوی دیگر پنجره های دوجداره را می توان در ابعاد سفارشی مدنظر مشتریان نیز طراحی و تولید کرد. بنابراین توصیه می شود که در حین خرید اینترنتی تجهیزات یاد شده، به این امر توجه لازم را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات اساسی در حین نصب پنجره های دوجداره مواجه شوید. ابعاد مربوط به پنجره های دوجداره متنوع، با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در برخی از مدل های پنجره های دوجداره، ابعاد این تجهیزات بزرگ تر است.

ویژگی های مربوط به پنجره دوجداره

پنجره دوجداره یک نوع پنجره است که دو لایه شیشه دارد که فاصله ‌ای بین آنها وجود دارد. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره ویژگی ها و مشخصات بی نظیری را دارند. شما می توانید با دقت بسیار بالایی مشخصات و ویژگی های مربوط به تجهیزات یاد شده را بررسی کرده و با خیال آسوده سفارش تان را ثبت کنید.  این نوع پنجره دارای ویژگی ‌های زیر است:

 1. عایق حرارتی: پنجره دوجداره دارای خصوصیت عایق حرارتی بالا است که موجب می شود که گرما در داخل اتاق نفوذ کمتری داشته باشد و انرژی صرفه جویی شود.
 2. بهداشتی و سالم بودن: یکی از مهمترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره را می توان به سالم و بهداشتی بودن تجهیزات یاد شده اشاره کرد. این مدل از پنجره ها به هیچ عنوان با اکسیژن واکنش نداده و پایایی پایینی را دارند. همین امر نیز سبب شده تا پنجره های دوجداره هیچ گونه مواد خطرناکی را وارد بدن نکند. ویژگی یاد شده سبب شده تا کاربران در محیط های خارجی و داخلی ساختمان های مدنظر خود از پنجره های دوجداره استفاده نمایند.
 3. عایق صوتی: این نوع پنجره به دلیل وجود دو لایه شیشه، صداهای خارجی را به خوبی جذب کرده و از ورود آنها به داخل اتاق جلوگیری می کند. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره می توانند مزاحمت های صوتی را تا یک هشتم کاهش داده و آرامش را برای کاربران به وجود آورد. بنابراین می توان گفت که عدم انتقال صدا از مهمترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره هستند. شما نیز می توانید با خیال آسوده از تجهیزات یاد شده استفاده نمایید و سفارش تان را ثبت کنید.
 4. ایمنی: پنجره دوجداره به دلیل داشتن دو لایه شیشه، ایمنی بیشتری را در مقابل ضربه ‌ها و شکستن ارائه می دهد.
 5. زیبایی: این نوع پنجره به دلیل طراحی زیبا و مدرن خود، زیبایی و شکوه بیشتری به فضای داخلی اتاق می ‌بخشد. زیبایی مربوط به پنجره های دوجداره از بارزترین و مهمترین ویژگی های مربوط به تجهیزات یاد شده می باشند. از سوی دیگر پنجره های دوجداره قابلیت رنگ پذیری بالایی را دارند و شما می توانید با توجه به رنگ مورد علاقه خود، بهترین مدل مربوط به پنجره های دوجداره را تهیه و خریداری نمایند.
 6. قابلیت تهویه: پنجره دوجداره دارای قابلیت باز و بسته شدن است که به تهویه مناسب فضا کمک می کند و اجازه می دهد تا هوای تازه به اتاق وارد شود.
 7. ضد سرقت بودن: پنجره های دوجداره ضد سرقت و ضد گلوله هستند و شما می توانید جهت ایجاد محیط امن برای زندگی از تجهیزات یاد شده استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره در برابر آتش سوزی نیز بسیار مقاوم هستند. غلظت مربوط به کلر پنجره های دوجداره بالا بوده و در مواد اولیه این تجهیزات از ترکیبات ضد اشتعال استفاده شده است.
 8. سازگاری با محیط زیست: از مهمترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره می توان به سازگاری آن با محیط زیست اشاره کرد. این تجهیزات از مواد اولیه با کیفیتی تولید شده اند و کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کنند. برای مثال در طراحی پنجره های دوجداره از سرب استفاده نمی شود. همچنین این پنجره ها قابلیت بازیافت دارند. بنابراین پنجره های دوجداره از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند.
 9. دوام و مقاومت بالا: در حین بررسی اصلی ترین ویژگی های مربوط به پنجره های دوجداره، می توان به مقاوم و دوام بالای آنها اشاره کرد. این مدل از پنجره ها به هیچ عنوان زنگ نمی زنند. همچنین پنجره های دوجداره در برابر رطوبت نیز بسیار عالی عمل کرده و دچار خوردگی نمی شوند. این امر یکی از مهمترین دلایل استفاده از پنجره های دوجداره توسط کاربران می باشد.
 10.   ضد آب بودن پنجره های دوجداره: یکی از بارزترین مشخصه های مربوط به پنجره های دوجداره را ضد آب بودن این تجهیزات شکل داده است. طراحی پنجره های مذکور به گونه ای می باشد که نفوذ هرگونه آب به این تجهیزات غیر ممکن است. امروزه در طراحی پنجره های دوجداره از الاستومر ترموپلاستیک استفاده می کنند. این ماده در درز و قاب پنجره های دوجداره واقع شده و می تواند مانع از نفوذ آب به قسمت های داخلی پنجره های یاد شده باشند.

جلوگیری از آلودگی صوتی با استفاده از پنجره های دوجداره

برای جلوگیری از آلودگی صوتی با استفاده از پنجره‌ های دوجداره، می ‌توان از روش ‌های زیر استفاده کرد:

–        استفاده از عایق صوتی: در هنگام تولید و ساخت پنجره دوجداره، از عایق ‌های صوتی استفاده می‌ گردد که باعث می ‌شود پنجره دوجداره به عنوان یک عایق صوتی موثر عمل کند و محیط را به یک محیط آرام و بدون سر و صدا تبدیل کند.

–        ساختار محکم و مناسب: پنجره‌ های دوجداره باید دارای ساختار محکم و مناسب با درز بندی کامل باشند تا از ورود صداهای خارجی به داخل ساختمان جلوگیری شود.

–        انتخاب شیشه مناسب: استفاده از شیشه ‌های با کیفیت و مناسب برای پنجره ‌های دوجداره که دارای ویژگی‌ های عایق صوتی بالا هستند، می ‌تواند در کاهش آلودگی صوتی موثر باشد.

–        نصب صحیح: نصب صحیح و مناسب پنجره‌ های دوجداره به نحوی که هیچ نقطه ضعفی برای نفوذ صداها از آنها وجود نداشته باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بارزترین دلایل استفاده از پنجره دوجداره

توجه داشته باشید که استفاده از پنجره های دوجداره اهمیت بسیار بالایی را دارد. کاربران می توانند این موارد را با دقت بالایی بررسی کرده و سپس خریدشان را شکل دهند. پنجره های دوجداره از طراحی و ساختار بسیار بی نظیری برخوردار هستند و همین امر نیز سبب شده تا فروش تجهیزات یاد شده در سال های اخیر افزایش چشمگیری را داشته باشد. با این حال استفاده از پنجره دوجداره برخی از دلایل بارز زیر را دارد:

 1. صرفه‌ جویی در انرژی: پنجره دوجداره به دلیل داشتن عایق حرارتی بالا، اجازه می دهد تا گرما در داخل اتاق نفوذ کمتری داشته باشد. این موضوع به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های حرارتی و سرمایشی منجر می شود.
 2. کاهش صدا: پنجره دوجداره به دلیل داشتن دو لایه شیشه، صداهای ناخواسته از خارج را به خوبی جذب می کند و از ورود صداهای ناخواسته به داخل اتاق جلوگیری می کند.
 3. ایمنی بیشتر: وجود دو لایه شیشه در پنجره دوجداره ایمنی بیشتری در مقابل ضربه‌ ها و شکستن فراهم می کند.
 4. زیبایی و ظاهر مدرن: طراحی زیبا و مدرن پنجره دوجداره، زیبایی و شکوه بیشتری به فضای داخلی اتاق می‌ بخشد و ظاهر زیباتری به ساختمان می دهد.
 5. بهبود تهویه: پنجره دوجداره دارای قابلیت باز و بسته شدن است که به تهویه مناسب فضا کمک می کند و اجازه می دهد تا هوای تازه به اتاق وارد شود. استفاده از پنجره دوجداره به عنوان یک انتخاب هوشمندانه برای افزایش راحتی و کیفیت زندگی در فضاهای مسکونی و تجاری مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره

در نظر داشته باشید که استفاده از پنجره دوجداره یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده را در بر دارد. شما می توانید با توجه به این امر، با خیال آسوده اقدامات مربوط به خرید و استفاده از پنجره های دوجداره را انجام دهید. استفاده از پنجره دوجداره برخی از مزایای مهم زیر را دارد:

 1. صرفه جویی در انرژی: پنجره دوجداره دارای عایق حرارتی بالا است که منجر به کاهش نیاز به سرمایش و گرمایش در فصول سرد سال می شود. این موضوع به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های انرژی منجر می شود. امروزه برای عایق بندی پنجره های دوجداره از گاز آرگون استفاده می کنند. این گاز به عنوان بهترین ماده ی عایق بندی عمل خواهد کرد.
 2. کاهش نویز: وجود دو لایه شیشه در پنجره دوجداره باعث کاهش ورود صداهای ناخواسته از خارج به داخل اتاق می شود و محیط زندگی را آرام ‌تر می کند.
 3. ایمنی بیشتر: پنجره دوجداره به دلیل داشتن دو لایه شیشه، ایمنی بیشتری در مقابل ضربه ‌ها و شکستن فراهم می کند. توجه نمایید که شکستن شیشه های دولایه قطعا به انرژی و فشار بسیار بالایی نیاز خواهد داشت. همین امر یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از پنجره های دوجداره می باشد.
 4. آب بندی: جالب است بدانید که آب بندی مربوط به پنجره های دوجداره بسیار بالای بوده و همین امر سبب شده تا کاربرانی که در شهرهای بارانی کشورمان زندگی می کنند، با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره باشند. این مدل از پنجره ها همچنین مانع نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان نیز می شوند.
 5. حفاظت در برابر تغییرات آب و هوا: پنجره دوجداره به دلیل طراحی خاص خود، از ورود باران، برف و باد سرد به داخل اتاق جلوگیری می کند و حفاظت بیشتری در برابر تغییرات آب و هوای شدید فراهم می کند. همچنین این مدل از پنجره های به هیچ وجه در برابر شرایط آب و هوایی مختلف تغییر شکل نمی دهند.
 6. زیبایی و ظاهر مدرن: طراحی زیبا و مدرن پنجره دوجداره، زیبایی و شکوه بیشتری به فضای داخلی اتاق می ‌بخشد و ظاهر زیباتری به ساختمان می دهد.
 7. مقاوم در برابر اشعه های فرابنفش: در حین بررسی اصلی ترین و مهمترین مزایای استفاده از پنجره های دوجداره، می توان به مقاوم بودن در برابر اشعه های فرابنفش اشاره کرد. این مدل از پنجره ها می توانند فضای بسیار امن و ایمنی را برای ساکنان اهل خانه به وجود آورند. همچنین در نظر داشته باشید که این مدل از پنجره ها در برابر مواد شیمیایی و اسیدی بسیار مقاوم هستند و شما می توانید سالیان سال از تجهیزات یاد شده استفاده نمایید.
 8. بهبود تهویه: پنجره دوجداره دارای قابلیت باز و بسته شدن است که به تهویه مناسب فضا کمک می کند و اجازه می دهد تا هوای تازه به اتاق وارد شود. با توجه به این مزایا، استفاده از پنجره دوجداره به عنوان یک گزینه هوشمند در ساخت و مکان‌ های مسکونی و تجاری مورد توجه قرار گرفته است.
 9. نصب راحت: یکی از مهمترین و بارزترین مزایای استفاده از پنجره های دوجداره را نصب راحت و سریع این تجهیزات شکل داده است. بنابراین شما می توانید با کمترین هزینه های ممکن اقدامات مربوط به خرید پنجره های دوجداره را انجام دهند.
 10.   قیمت مقرون به صرفه: در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. کاربران می توانند با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، بهترین و با کیفیت ترین مدل مربوط به پنجره های دوجداره را تهیه نمایند. جهت بررسی بروزترین قیمت مربوط به تجهیزات مذکور، می توانید با همکاران فروش ما در ارتباط باشید. شما می توانید با توجه به مزایای یاد شده در قسمت های فوق، فرصت طلایی را از دست نداده و هم اکنون سفارش تان را از وب سایت پیش روی خود ثبت کنید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به پنجره های دوجداره، با همکاران ما در ارتباط بوده و اطلاعات کافی را به دست آورید.

معایب استفاده از پنجره دوجداره

استفاده از پنجره دوجداره مزایا و معایب خودش را دارد. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با پنجره های دوجداره، معایب مربوط به آنها را نیز مورد بررسی قرار دهید. یبین معایب آن می توان به قیمت بالاتر نسبت به پنجره های تک جداره، نیاز به نصب کارآمد توسط تخصصی‌ ها و نیاز به مراقبت بیشتر در صورت خرابی اشاره کرد. همچنین یکی از مهمترین معایب مربوط به استفاده از پنجره های دوجداره را عدم استفاده از پروفیل های مقاوم از سوی برخی از تولید کنندگان اشاره کرد.

متاسفانه برخی از تولیدکنندگان برای کسب درآمد بالا، از پروفیل های بی کیفیت استفاده می کنند. بنابراین پنجره های دوجداره به مرور زمان دچار تغییر رنگ و شکنندگی می شوند. همچنین استفاده از گالوانیزه در تولید پنجره های دوجداره، می تواند یکسری از مشکلات اساسی را برای کاربران داشته باشد. با این حال شما می توانید خرید و استفاده از پنجره های دوجداره را در اولویت تان قرار دهید.

اجزای مربوط به پنجره دوجداره

پنجره دوجداره عموما از دو لایه شیشه، یک فضای هوا یا گاز درونی (معمولا آرگون یا کریپتون)، و یک چارچوب برای نگهداری این لایه ‌ها تشکیل شده است. این چارچوب ممکن است از جنس PVC، آلومینیوم یا چوب باشد. در بعضی موارد، لایه ‌هایی از مواد عایق حرارتی یا صوتی میان شیشه ها نیز اضافه می شود. همچنین از سایر مهمترین و اصلی ترین اجزای مربوط به پنجره های دوجداره می توان به لاستیک های آب بندی، نگهدارنده یا زاماک، کانکتور، گالوانیزه یا تقویت کننده، پروفیل و شیشه اشاره کرد.

توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره از تجهیزات و اجزای بسیار مختلفی تهیه و طراحی شده اند. هر یک از این اجزا نیز کارایی و نقش متفاوتی را دارند و خرابی هر یک از این قطعات می تواند عملکرد پنجره های دوجداره را با مشکل مواجه سازد. شرکت پیش روی شما سعی دارد از با کیفیت ترین و بهترین انواع قطعات استفاده کرده و سپس با کیفیت ترین مدل پنجره های دوجداره را تولید و طراحی نمایند.

کاربرد مربوط به پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره به دلیل عایق حرارتی و صوتی بالا، کاربردهای متعددی دارند. این شامل کاهش هزینه های انرژی، افزایش راحتی و آرامش در داخل فضا، کاهش نویز و صداهای محیطی، و حفظ دمای مطلوب در داخل فضا می شود. این پنجره ها معمولا در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شوند. اصلی ترین و مهمترین کاربرد مربوط به پنجره های دوجداره عبارتند از:

–         حفظ از محیط زیست

–         کنترل انرژی و حرارت

–         کاهش آلودگی صورتی

–         کاهش هزینه ها

همچنین پنجره های دوجداره مدنظرتان را می توانید در مکان های مختلفی مورد نصب قرار دهید. از مهمترین این مکان ها می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد:

–         ساختمان های نوساز: پنجره‌ های دوجداره به عنوان یک راه‌ حل مدرن و کارآمد برای کنترل حرارت، صدا، و حفظ محیط زیست در ساختمان ‌های جدید و نوساز استفاده می ‌شوند.

–         مناطق گرمسیر: در مناطقی که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند، پنجره‌ های دوجداره به عنوان یک گزینه مناسب برای کنترل حرارت و صدا استفاده می ‌شوند.

–         ساختمان های مربوط به مناطق گرم و خشک: پنجره‌ های دوجداره با پروفیل آلومینیومی مقاومت بالا در برابر حرارت را دارند و برای ساختمان‌ های مربوط به مناطق گرم و خشک مناسب هستند.

–         مناطق معتدل: در مناطق معتدل، پنجره‌ های دوجداره با ویژگی‌ های عایق حرارتی بالا، مناسب برای کاهش نفوذ حرارت از بیرون به داخل ساختمان هستند. به طور کلی، پنجره ‌های دوجداره به دلیل ویژگی‌ های عایق حرارتی و صوتی بالا، مناسب برای استفاده در ساختمان ‌های جدید، مناطق گرمسیر، مناطق گرم و خشک، و مناطق معتدل می ‌باشند.

پنجره دوجداره چگونه کار می کند؟

پنجره دوجداره به دلیل وجود دو لایه شیشه با یک فضای هوا یا گاز درونی بین آن‌ ها عملکرد بهتری نسبت به پنجره های تک جداره دارد. این فضا عایق حرارتی و صوتی فراهم می کند، بنابراین انتقال گرما و صدا از یک سمت به سمت دیگر کاهش می ‌یابد. همچنین، در برخی مدل ‌ها، لایه ‌هایی از مواد عایق حرارتی یا صوتی نیز بین دو لایه شیشه قرار داده می شود که باعث بهبود کارایی عایقی پنجره می شود. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره با داشتن یک شکاف هوا، در برابر انتقال حرارت بین دو فضای دمایی مختلف عایق می شود.

لازم به ذکر است که فضای مربوط بین شیشه ها حدود شش الی دوازده میلی متر می باشد. به این فضا، شکاف هوایی گفته می شود که معمولا با گاز آرگون پر می شوند. عملکرد مربوط به پنجره های دوجداره بسیار شگفت انگیز بوده و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، کاتالوگ مربوط به آنها را بررسی کنید. در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره مختلف، تقریبا عملکرد یکسانی را دارند و شما می توانید با توجه به عملکرد تجهیزات یاد شده، اقدامات مربوط به خرید بهترین انواع پنجره های دوجداره را انجام دهید.

نحوه ی ساختن پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره یا دو لایه ‌ای از جنس یک جفت پنجره هستند که به فاصله از هم نصب می شوند، به طوری که بین آن ‌ها فضایی خالی باقی می ‌ماند که انتقال حرارت را کاهش می دهد. برای ساخت یک پنجره دوجداره، شما باید ابتدا دو پنجره را با یک فاصله معین نصب کنید و سپس فضای بین آن دو را با مواد عایق حرارتی پر کنید. این می تواند از جنس هوا، گازهای نیتروژن یا آرگون یا حتی پنل ‌های شیشه ‌ای باشد.

پنجره دوجداره از فرایند ساخت بسیار پیچیده ای برخوردار می باشد و همکاران ما می توانند به بهترین شکل ممکن، پنجره های دوجداره مقاومی را طراحی نماید. همچنین برای تولید تجهیزات یاد شده بایستی از استانداردهای جهانی استفاده کرد. در غیر این صورت نمی توان با کیفیت ترین و مقاوم ترین انواع پنجره های دوجداره را تولید کنند. شما می توانید ویدیوهای مختلفی را در خصوص فرایند ساخت و تولید پنجره های دوجداره مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید با فرایند متعلق به نحوه ی ساختن پنجره های دوجداره از نزدیک آشنا شوید.

انواع پنجره های دوجداره

یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص پنجره های دوجداره وجود دارد، تنوع مربوط به تجهیزات یاد شده می باشد. شما می توانید قبل از نهایی کردن پنجره ی مدنظر خود، انواع مربوط به آن را بررسی کرده و سفارش تان را ثبت کنید. توجه نمایید که پنجره های دوجداره با توجه به نحوه ی عملکرد، طراحی و کیفیت ساختی که دارند، تنوع بالایی را دارند. کاربران می توانند از وب سایت اینترنتی پیش روی خود، مدل های مختلف پنجره های دوجداره را بررسی نمایند. هر یک از این پنجره ها موجود در وب سایت ما از مشخصات فنی و ویژگی های متفاوتی برخوردارند. بنابراین با دقت بسیار بالایی اقدامات مربوط به بررسی پنجره های دوجداره را انجام دهید. پرفروش ترین و بهترین انواع پنجره های دوجداره عبارتند از:

–         پنجره های دوجداره ثابت

–         پنجره های دوجداره تک حالته

–         پنجره های دوجداره دو حالته

–         پنجره های دوجداره آکاردئونی

–         پنجره های دوجداره سایبانی

–         پنجره های دوجداره فرانسویی

–         پنجره های دوجداره خلیجی

–         پنجره های دوجداره فولکس واگنی

–         پنجره های دوجداره کشویی

–         پنجره های دوجداره محوری

توصیه می شود که قبل از نهایی کردن سفارش خود، هر یک از پنجره های دوجداره یاد شده در فوق را بررسی کرده و سپس سفارش تان را ثبت کنید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به پنجره های دوجداره یاد شده، با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. در سایر قسمت های مقاله به دنبال بررسی مشخصات و ویژگی های مربوط به هر یک از پنجره های دوجداره یاد شده خواهیم بود.

منظور از پنجره دوجداره ثابت

پنجره دوجداره ثابت یک نوع سیستم پنجره است که از دو لایه شیشه ‌ای تشکیل شده که با یک فضای هوا بین آنها جدا شده ‌اند. این فضای هوا عایق حرارتی است که باعث کاهش انتقال حرارت از داخل به خارج (یا بالعکس) می شود، این می تواند منجر به کاهش مصرف انرژی برای سرمایش و گرمایش منزل شود. پنجره های دوجداره ثابت از پرفروش ترین و ساده ترین مدل مربوط به پنجره های عرضه شده در بازار هستند که از طراحی ساده و قیمت بسیار مناسبی برخوردارند.

پنجره های دوجداره ثابت را می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ی زندگی خود، تهیه و خریداری نمایید. از سوی دیگر در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به پنجره های دوجداره ثابت بسیار مناسب بوده و خریداران می توانند با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، بهترین مدل پنجره های دوجداره یاد شده را سفارش دهند. ما در این مجموعه به دنبال تولید و طراحی بهترین انواع پنجره های دوجداره ثابت هستیم و شما می توانید فرصت را از دست نداده و هم اکنون سفارش تان را ثبت کنید.

پنجره دوجداره دو حالته چیست؟

پنجره دوجداره دو حالته یا همان پنجره دو شیشه ‌ای دو حالته، یک نوع پنجره است که دارای دو لایه شیشه است و بین این دو لایه یک فضای خالی وجود دارد که از جریان هوای بیرونی و داخلی جلوگیری می کند. این پنجره ها دارای دو وضعیت یا حالت هستند: باز و بسته. در حالت باز، شیشه داخلی و خارجی از یکدیگر جدا می شوند که این اجازه را به افراد می دهد که هوای تازه ‌ای را به داخل فضا ببرند. در حالت بسته، دو لایه شیشه به هم متصل می شوند و این حالت به دلیل عایق حرارتی و صوتی خوبی که ایجاد می کند، برای حفظ دما و کاهش صداهای خارجی بسیار مناسب است. استفاده از پنجره دوجداره دو حالته می تواند مزایای زیادی را داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد:

–         عایق حرارتی بالا: پنجره دوجداره دو حالته به دلیل ساختار دو جداره خود، به عنوان یک عایق حرارتی بسیار موثر عمل کرده و در کنترل گرمای کره زمین به‌عنوان یک راه حل دوستدار محیط زیست کمک می‌ کند.

–         صرفه جویی در مصرف انرژی: این نوع پنجره به دلیل عایق حرارتی بالا، به مصرف انرژی کمتر نیاز دارد و در نتیجه، هزینه انرژی و استهلاک تاسیسات سرمایشی و گرمایشی کاهش می ‌یابد.

–         عایق صوتی بالا: پنجره دوجداره دو حالته به عنوان یک عایق صوتی موثر، در کاهش آلودگی صوتی و ایجاد محیط آرام برای کار و زندگی کمک می‌ کند.

–         کاهش آلودگی هوا: با کاهش نیاز به روشن کردن وسایل گرمازا که تولید کننده دود و دی اکسید کربن هستند، پنجره دوجداره دو حالته در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا نقش دارد.

–         کاهش هزینه انرژی: این نوع پنجره به دلیل عایق حرارتی بالا، در کاهش هزینه انرژی و استهلاک تاسیسات سرمایشی و گرمایشی موثر است.

–         کاهش هزینه اولیه: پنجره دوجداره دو حالته به دلیل نیاز به خرید تاسیسات کوچکتر، در کاهش هزینه اولیه خرید تاسیسات سرمایشی و گرمایشی کمک می ‌کند.

–         کاهش هزینه نگهداری: پنجره دوجداره دو حالته به دلیل ساختار دو جداره خود، در کاهش هزینه نگهداری و تعمیرات پنجره‌ ها موثر است.

–         کاهش هزینه تعمیرات: پنجره دوجداره دو حالته به دلیل ساختار دو جداره خود، در کاهش هزینه تعمیرات پنجره ‌ها موثر است.

–         محافظت از مبل و فرش ها: پنجره دوجداره دو حالته در محافظت از مبل و فرش ‌ها به دلیل شستشوی کمتر و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش UV است.

–         محافظت از پرده ها: پنجره دوجداره دو حالته در محافظت از رنگ و پرده ‌ها به دلیل شستشوی کمتر و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش UV است.

معرفی پنجره دوجداره محوری

پنجره دوجداره محوری یک نوع پنجره است که دو لایه شیشه دارد که به وسیله یک چهارچوب محوری جدا شده ‌اند. این نوع پنجره به دلیل عملکرد حرارتی بهتر و کاهش نفوذ صدا و حفظ انرژی محبوب است. لازم به ذکر خواهد بود که طراحی و ساخت پنجره های دوجداره محوری کار بسیار دشوار و پیچیده ای می باشد. بنابراین این مدل از پنجره ها بسیار کمیاب هستند و قیمت بالایی را نیز دارند. از سوی دیگر فرایند مربوط به باز و بسته شدن پنجره های دوجداره، بر روی یک محور قطری صورت خواهد گرفت.

پنجره های دوجداره محوری از زیباترین و مدرن ترین پنجره های عرضه شده در بازار هستند و شما می توانید بهترین مدل آن را از وب سایت پیش روی خود مورد بررسی قرار دهید. همچنین در نظر داشته باشید که پنجره های یاد شده از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. بنابراین عمر مفید مربوط به تجهیزات یاد شده بسیار بالا بوده و شما می توانید با خیال آسوده تجهیزات مذکور را سفارش دهید. شرکت یو پی وی سی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید و طراحی پنجره های دوجداره محوری هستند. بنابراین جهت خرید تجهیزات یاد شده، می توانید از شرکت پیش روی خود اقدام نمایید. ما سعی داریم با تولید محصولات با کیفیت، رضایت مندی و خشنودی مشتریان خود را کسب کنیم.

آشنایی با پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی شبیه به پنجره دوجداره است، با این تفاوت که قاب پنجره قابل جابجایی به صورت افقی یا عمودی می باشد. این نوع پنجره عموما برای جلوگیری از نفوذ هوا، حرارت و صدا استفاده می شود و همچنین امکان تهویه بیشتری را فراهم می کند. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره کشویی از محبوب ترین انواع پنجره های موجود در بازار هستند که بر اساس نحوه ی باز شدن خود به دو دسته ی یک لنگه بازشو و دو لنگه بازشو تقسیم بندی می شوند. در مدل های یک لنگه بازشو، یکی از لنگه های مربوط به پنجره های دوجداره یاد شده باز نمی شوند. در حالی در دیگر مدل مربوط به پنجره های دوجداره، هر دو لنگه ی آن به بصورت کشویی باز و بسته می شوند.

پنجره های دوجداره کشویی یکی از مناسب ترین پنجره های مورد استفاده در مناطق بسیار گرم و بسیار سرد نیستند. چرا که این مدل از پنجره ها نسبت به سایر انواع پنجره های دوجداره، بیست درصد عایق بندی کمتری را دارند. بنابراین در حین خرید تجهیزات یاد شده به این موارد توجه لازم را داشته باشید. شما می توانید با توجه به فضای نصب پنجره های دوجداره، از مدل های کشویی استفاده کنید. این پنجره ها به فضای کمتری در خصوص باز و بسته شدن نیاز دارند. توصیه می شود که قبل از نهایی کردن سفارش مدنظرتان، اطلاعاتی را در خصوص پنجره های دوجداره کشویی و انواع آن به دست آورید. در این صورت می توانید با آگاهی بیشتری اقدامات مربوط به خرید مدنظرتان را انجام دهید.

معرفی پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره دوجداره فولکس‌واگنی یک نوع پنجره است که در خودروهای شرکت فولکس‌واگن استفاده می شود. این پنجره دو لایه شیشه دارد که به وسیله یک چهارچوب جدا شده‌ اند، به منظور کاهش نفوذ حرارت و صدا، همچنین افزایش ایمنی و کارایی سیستم تهویه خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید که پنجره های دوجداره فولکس واگنی یکی از گران ترین انواع پنجره های یاد شده می شود که شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود، از این تجهیزات استفاده کنید.

در نظر بگیرید که این مدل از پنجره های دوجداره مناسب برای طراحی پنجره های ون یا فولکس واگن می باشند. شما می توانید قبل از نهایی کردن سفارش خود در خصوص پنجره های دوجداره فولکس واگنی، مشخصات فنی مربوط به آن را با دقت بررسی کرده و سپس خریدتان را ثبت نمایید. امروزه بسیاری از شرکت های تولید خودرو، به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره فولکس واگنی هستند. در این صورت می توانند با کیفیت ترین و بهترین انواع خودروها را تولید و در بازار عرضه کنند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجره های دوجداره فولکس واگنی با همکاران ما در ارتباط باشید و اطلاعات کاملی را به دست آورید.

آشنایی با پنجره دوجداره خلیجی

پنجره دوجداره خلیجی یک نوع پنجره است که در مناطقی با اقلیم گرم و خشک مانند کشورهای خلیجی استفاده می شود. این پنجره دارای دو لایه شیشه است که به وسیله یک چهارچوب جدا شده‌ اند، به منظور کاهش نفوذ حرارت و حفظ خنکای داخلی مکان‌ هایی که تحت تاثیر آفتاب مستقیم قرار دارند. پنجره های دوجداره خلیجی از مدرن ترین و پیشرفته ترین انواع پنجره های تولید و طراحی شده از سوی شرکت پیش روی تان می باشد.

شما می توانید پس از بررسی های کامل، به راحتی پنجره های دوجداره یاد شده را تهیه کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهید. از سوی دیگر در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره خلیجی با توجه به طراحی مدرن و زیبایی که دارند، قیمت بالایی را نیز در مقایسه با سایر انواع پنجره های دوجداره خواهند داشت. کاربران می توانند رنگ بندی مربوط به تجهیزات یاد شده را بررسی کرده  و سپس خریدشان را شکل دهند. در نظر داشته باشید که پروفیل های مورد استفاده در طراحی تجهیزات مذکور، از رنگ بندی های متفاوتی برخوردارند. بنابراین پنجره های دوجداره خلیجی در رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شود.

همه چیز در مورد پنجره دوجداره تک حالته

پنجره دوجداره یا همچنین به آن پنجره دو لایه نیز گفته می شود، نوعی پنجره است که از دو لایه شیشه تشکیل شده است که بین آنها جایگزینی از هوا و یا گاز ایزوله شده وجود دارد. این نوع پنجره ها به دلیل ویژگی ‌های عایقی بالا و عدم انتقال گرما و صدا از یک لایه به دیگری، بسیار مورد توجه قرار گرفته ‌اند. مزایای استفاده از پنجره دوجداره شامل کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش، کاهش نویز و افزایش عایق حرارتی و صوتی محیط است.

این نوع پنجره ها همچنین از نشتی حرارتی جلوگیری کرده و به بهبود کارایی انرژی ساختمان کمک می کنند. بنابراین پنجره دوجداره یک گزینه عالی برای استفاده در منازل و ساختمان ها است که به دلیل ویژگی ‌های عایقی و صوتی بالای خود، بسیار محبوب شده است. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت خرابی یراق آلات مربوط به پنجره های دوجداره تک حالته، اقدامات مربوط به تعویض آن را انجام دهید. این مدل از پنجره ها از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند. همین امر سبب شده تا کاربران با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره تک حالته باشند.

توضیحاتی در خصوص پنجره دوجداره سایبانی

پنجره دوجداره سایبانی، یک نوع پنجره دوجداره است که به وسیله یک سایبان ارتباط بین دو لایه شیشه فراهم می کند. سایبان یک باریکه فلزی یا پلاستیکی است که به عنوان جدا کننده بین دو شیشه در پنجره دوجداره قرار می‌ گیرد. این سایبان معمولا به صورت افقی یا عمودی در وسط پنجره قرار داده می شود و می تواند از جنس آلومینیوم، PVC یا فایبرگلاس باشد.

پنجره دوجداره سایبانی، یک نوع پنجره با ساختار دو لایه است که برای عایق بندی صدا، حرارت و سرمایه گذاری استفاده می شود. این نوع پنجره دو لایه دارای یک لایه داخلی و یک لایه خارجی است که فاصله ای بین آنها وجود دارد و به عنوان یک عایق حرارتی عمل می کند. پنجره دوجداره سایبانی مزایای زیادی دارد از جمله آنها می توان به کاهش هزینه های انرژی، جلوگیری از انتقال حرارت و سر و صدا، افزایش راحتی و کیفیت هوا در داخل ساختمان، بهبود ظاهر زیبایی و افزایش ارزش افزوده ساختمان اشاره کرد.

از آنجا که این نوع پنجره دارای دو لایه است، می تواند به عنوان یک عایق حرارتی و صدا عمل کند و به مقدار قابل توجهی از انتقال حرارت و صدا را کاهش دهد. این نوع پنجره معمولا از جنس PVC یا آلومینیوم ساخته می شود و در طراحی های مدرن و زیبا تولید می شود. در نهایت، پنجره دوجداره سایبانی یک راه حل مناسب برای بهبود عایق بندی و کاهش هزینه های انرژی ساختمان است و همچنین افزایش راحتی و کیفیت زندگی در داخل ساختمان را فراهم می کند.

پنجره دوجداره سایبانی دارای ویژگی ‌های مشابه با پنجره دوجداره معمولی است، اما با وجود سایبان به عنوان الحاقی بین دو لایه شیشه، عایقی بینی بیشتری فراهم می کند. این نوع پنجره ها معمولا به عنوان یک گزینه با کیفیت برای استفاده در مناطقی با شرایط اقلیمی خاص مانند مناطق سرد یا گرم شناخته می شوند، زیرا از انتقال حرارت و صدا بین دو لایه شیشه جلوگیری می کنند. به طور کلی، پنجره دوجداره سایبانی یک گزینه عالی برای افزایش عایق حرارتی و صوتی در ساختمان ها است و می تواند به بهبود کارایی انرژی و راحتی ساکنان کمک کند.

آشنایی با پنجره دوجداره آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی یک نوع پنجره دوجداره است که دارای ساختاری خاص است که شبیه به آکاردئون است. این نوع پنجره دوجداره دارای قابلیت باز و بسته شدن به شکل افقی و اغلب استفاده می شود برای فضاهایی که نیاز به تهویه طبیعی دارند اما فضای محدودی برای باز و بسته شدن پنجره وجود دارد. پنجره دوجداره آکاردئونی معمولا از دو لایه شیشه تشکیل شده است که بین آنها فضایی برای هوا یا گاز ایزوله شده وجود دارد. این نوع پنجره ها به دلیل ویژگی‌ های عایقی بالا و قابلیت تنظیم باز و بسته شدن آسان، مورد توجه قرار می‌ گیرند.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره آکاردئونی شامل کاهش نویز، افزایش عایق حرارتی و صوتی، و افزایش استحکام و ایمنی در مقابل ورود حشرات و گرد و غبار است. این نوع پنجره ها معمولا در فضاهایی با محدودیت فضایی و نیاز به تهویه مناسب استفاده می شوند. به طور کلی، پنجره دوجداره آکاردئونی یک گزینه مناسب برای استفاده در فضاهای کوچک و نیازمند به تهویه طبیعی است که بهبود کارایی انرژی و راحتی ساکنان را افزایش می دهد. شما می توانید برای خرید و استفاده از پنجره های دوجداره آکاردئونی از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام نمایند و پنجره های مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنند. از سوی دیگر جهت بررسی قیمت مربوط به تجهیزات یاد شده، از وب ما اقدام نموده و با همکاران فروش مان در ارتباط باشید.

معرفی پنجره دوجداره فرانسوی

پنجره دوجداره فرانسوی یک نوع پنجره است که دو لایه شیشه دارد که از فضای هوا بین دو لایه شیشه برای ایجاد عایق حرارتی استفاده می شود. این نوع پنجره به دلیل ویژگی ‌های عایق حرارتی بالا، بهبود عایق صوتی و همچنین جلوگیری از نفوذ آب و هوا مورد توجه قرار گرفته است. به یاد داشته باشید که در حین باز و بسته شدن پنجره های دوجداره فرانسویی، هیچ ستونی در قسمت میانی این تجهیزات قرار نمی گیرد. این امر از مهمترین و اصلی ترین مشخصه های مربوط به پنجره های مذکور می باشد. کاربران می توانند با توجه به طراحی و معماری ساختمان خود، از مناسب ترین و بهترین انواع پنجره های دوجداره استفاده کنند. قطعا پنجره های دوجداره فرانسویی از بهترین و پرفروش ترین پنجره های عرضه شده در سال های اخیر می باشد. شما می توانید قیمت مربوط به تجهیزات مذکور را بررسی کرده و سپس خرید مدنظرتان را انجام دهید.

پنجره دوجداره فرانسوی از جنس شیشه های با کیفیت بالا تولید می شود که معمولا شیشه های داخلی و خارجی از جنس شیشه های لمینه شده یا شیشه های Low-E هستند. این پنجره ها معمولا دارای یک سیستم قفل و روکش گرمایی هستند که باعث می شود حفظ حرارت در داخل منزل شما شود. پنجره دوجداره فرانسوی با طراحی زیبا و انعطاف پذیری در ابعاد و رنگ‌ ها، یک گزینه عالی برای ایجاد یک فضای زیبا و راحت در منزل شما می ‌باشد. این نوع پنجره ها از لحاظ زیبایی، عملکرد و بازدهی انرژی بسیار مناسب هستند و می توانند بهبود انرژی و محیط زیست را تحقق بخشند.

تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی و پی وی سی

کاربران می توانند برای خرید آگاهانه، تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی و پی وی سی را مورد بررسی قرار دهند. با بررسی تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی و پی وی سی می توانید اطلاعات ارزنده و مفیدی را به دست آورید. همچنین در نظر داشته باشید که پنجره های دوجداره یو پی وی سی همیشه مورد توجه بسیاری از خریداران واقع بوده و شما می توانید پس از بررسی های کامل، خریدتان را شکل دهید. همچنین می توانید جهت بررسی تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی و پی وی سی، با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. پنجره دوجداره UPVC و PVC (پی وی سی) هر دو از مواد پلاستیکی ساخته شده ‌اند، اما تفاوت ‌های مهمی بین آن ‌ها وجود دارد:

 1. مقاومت: پنجره های دوجداره UPVC معمولا از مواد UPVC (پلی وینیل کلراید) ساخته شده ‌اند که دارای مقاومت بالاتری نسبت به PVC (پلی وینیل کلراید) هستند. UPVC مقاومت بیشتری در برابر شوک ‌ها، حرارت و رطوبت دارد.
 2. عایق حرارتی: پنجره های UPVC دارای عایق حرارتی بهتری نسبت به پنجره های PVC هستند. این به معنای کاهش انتقال حرارت از داخل به خارج و بالعکس است که در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی منزل می شود.
 3. بازدهی انرژی: پنجره های UPVC معمولا دارای بازدهی انرژی بالاتری هستند نسبت به پنجره های PVC. این بازدهی بیشتر به علت ویژگی‌ های عایق حرارتی بهتر و کیفیت ساخت و نصب بالاتر آن ‌ها است.
 4. قیمت: عموما پنجره های UPVC در مقایسه با پنجره های PVC قیمت بالاتری دارند. اما در نظر گرفتن مزایای عایق حرارتی و بازدهی انرژی بالاتر آن ‌ها، ممکن است این هزینه اضافی با توجه به صرفه جویی در انرژی و هزینه های مرتبط با گرمایش و سرمایش منزل، به دلیل صرفه جویی در طولانی مدت توجیه شود. بنابراین، اگر به دنبال پنجره‌ ای با کیفیت و عمر طولانی هستید که عایق حرارتی و بازدهی انرژی بالا داشته باشد، پنجره دوجداره UPVC بهترین گزینه خواهد بود. اما اگر برای شما قیمت مهمتر است و نیازی به عایق حرارتی بالا ندارید، پنجره های PVC هم گزینه‌ ی مناسبی می ‌باشند. تفاوت های پنجره دوجداره یو پی وی سی و پی وی سی، می تواند کمک بزرگی را به شما داشته باشد. زیرا که در این صورت می توانید با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از تجهیزات یاد شده باشید.

نکات مورد توجه در حین نگهداری از پنجره دوجداره

نگهداری صحیح از پنجره های دوجداره می تواند عمر و کارایی آن ‌ها را افزایش دهد و مزایای عایق حرارتی و صوتی آن‌ ها را حفظ کند. عدم توجه به این امر می تواند مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورد. شما می توانید با دقت بسیار بالایی آیتم های مورد توجه در حین نگهداری از پنجره های دوجداره را بررسی کنید تا بتوانید به شکل استاندارد و ایده آل از تجهیزات مذکور استفاده نمایید. در ادامه نکاتی که باید در حین نگهداری از پنجره های دوجداره مد نظر داشته باشید را بررسی می کنیم:

 1. تمیز نگه داشتن: پنجره ها را به طور منظم و با استفاده از مواد مناسب تمیز کنید. استفاده از آب و صابون ملایم و یا محلول‌ های تمیز کننده خاص برای پنجره ها مناسب است.
 2. بررسی و تعمیر ترک ‌ها و نشتی ‌ها: بررسی کنید که آیا پنجره ها ترک یا نشتی دارند یا خیر. هر گونه نشتی یا ترک باید فورا تعمیر شود تا از ورود آب و هوا وارد منزل جلوگیری شود.
 3. تعویض گره‌ ها و قفل ‌ها: مطمئن شوید که گره ‌ها و قفل‌ های پنجره ها به درستی کار می کنند. در صورت لزوم، قفل ‌ها و گره‌ ها را تعویض کنید.
 4. عایق ‌بندی: اطمینان حاصل نمایید که عایق‌ بندی پنجره ها به درستی انجام شده است. در صورت نیاز، عایق ‌بندی را تعویض یا تعمیر کنید. برای تعمیر تجهیزات یاد شده می توانید با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود تماس گرفته و درخواست کمک کنید.
 5. تهویه مناسب: برای حفظ کارایی پنجره ها، اطمینان حاصل نمایید که مکان‌ های تهویه به درستی عمل می کنند و هوا به طور منظم جریان دارد. برای این منظور می توانید درزهای مربوط به پنجره های دوجداره را مورد بررسی قرار دهید.
 6. نگهداری از قطعات آهنی: در صورت داشتن پنجره های دوجداره با قسمت ‌های آهنی، اطمینان حاصل نمایید که قسمت‌ های آهنی در تماس با آب قرار نگیرند تا از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری شود. با رعایت این نکات و انجام نگهداری منظم، می توانید از پنجره های دوجداره خود برای مدت طولانی و با بهترین عملکرد بهره ببرید. بنابراین پس از خرید پنجره های دوجداره، به آیتم های یاد شده توجه نمایید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از تجهیزات یاد شده استفاده کنید. در صورت بروز مشکلی در عملکرد پنجره های دوجداره، می توانید با افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به دست آورید.

نکات مورد توجه در حین خرید پنجره دوجداره

با توجه به توضیحات گفته شده، شما می توانید فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و اقدامات مربوط به خرید اینترنتی پنجره های دوجداره را انجام دهید. با رعایت برخی از موارد مهم، می توانید به راحتی پنجره های دوجداره  مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنید. خرید پنجره دوجداره یک تصمیم مهمی می باشد که نیازمند دقت و توجه به جزئیات است. در ادامه به برخی از نکات مهمی که در حین خرید پنجره دوجداره باید در نظر گرفته شوند، اشاره خواهیم کرد:

 1. جنس و کیفیت مواد: انواع مختلفی از مواد برای ساخت پنجره دوجداره موجود است، از جمله UPVC، آلومینیوم و چوب. حتما از کیفیت مواد استفاده شده در پنجره اطمینان حاصل نمایید و به دقت جزئیات ساخت آن توجه کنید.
 2. عایق حرارتی و صوتی: مطمئن شوید که پنجره دوجداره انتخابی شما دارای عایق حرارتی و صوتی مناسب است. این ویژگی ‌ها بر کیفیت زندگی در منزل تاثیر مهمی دارند.
 3. اندازه و طراحی: اطمینان حاصل نمایید که ابعاد و طراحی پنجره ها با محل نصب و طراحی داخلی منزل شما هماهنگ است. برای این منظور می توانید ابعاد مربوط به پنجره های دوجداره مورد نیاز خود را با دقت اندازه گیری کرده و سپس خریدتان را شکل دهید.
 4. بازاریابی و گارانتی: از شرکت یا برندی که پنجره ها را تولید می کند، بازاریابی و گارانتی آن ‌ها را بررسی کنید. اطمینان حاصل نمایید که شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش قابل قبول هستند.
 5. نصب و نگهداری: قبل از خرید، اطمینان حاصل نمایید که شرکت فروشنده پنجره ها نصب و خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می دهد. شرکت پیش روی شما سعی دارد بهترین و گسترده ترین خدمات پس از فروش را برای پنجره های دوجداره تولیدی خود ارائه دهد. بنابراین می توانید با علاقه مندی بالایی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از تجهیزات یاد شده باشید.
 6. قیمت و بودجه: مقایسه قیمت ‌ها و محصولات مختلف از شرکت ‌ها و برندهای مختلف را در نظر بگیرید. اما به یاد داشته باشید که برخی از محصولات ارزان قیمت ممکن است کیفیت پایینی داشته باشند. با رعایت این نکات و انجام تحقیقات کافی، می توانید پنجره دوجداره مناسبی را برای خانه خود انتخاب کنید و از مزایای آن بهره‌ مند شوید. کاربران می توانند با توجه به آیتم ها و نکات یاد شده، بهترین و ایده آل ترین انواع پنجره های دوجداره را تهیه کرده و آن را مورد نصب قرار دهید.

نکات مورد توجه در حین نصب پنجره دوجداره

نصب پنجره دوجداره نیاز به دقت و حرفه ‌ای بودن دارد تا از کارایی و عمر طولانی آن اطمینان حاصل شود. در بسیاری از موارد افراد می توانند با توجه به برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات، پنجره های دوجداره را مورد نصب قرار دهند. اما در صورت عدم توانایی در این زمینه، می توانید از افراد کاربلد در این زمینه کمک بخواهید. عدم توجه به برخی از موارد در حین نصب پنجره های دوجداره، می تواند دردسرهای متعددی را به وجود آورد. در ادامه به برخی از نکات مهمی که در حین نصب پنجره دوجداره باید مورد توجه قرار گیرند، اشاره خواهیم کرد:

 1. انتخاب محل نصب: محل نصب پنجره باید به دقت انتخاب شود. مطمئن شوید که قبل از نصب، ابعاد و طراحی پنجره با محل نصب هماهنگ است و هیچ مانعی برای باز و بسته شدن پنجره وجود ندارد.
 2. استفاده از تجهیزات مناسب: برای نصب پنجره دوجداره، از تجهیزات و ابزارهای مناسب و حرفه ‌ای استفاده کنید تا کار به درستی انجام شود و هیچ خسارتی به پنجره وارد نشود.
 3. آب‌بندی: اطمینان حاصل نمایید که پنجره به درستی آب ‌بندی شده است تا از ورود آب و هوا به داخل منزل جلوگیری شود و عایق حرارتی و صوتی حفظ شود.
 4. نصب عایق ‌بندی: پس از نصب پنجره، اطمینان حاصل نمایید که عایق ‌بندی به درستی انجام شده است تا از نشتی حرارتی و صوتی جلوگیری شود.
 5. تنظیم و تعدیل: پس از نصب پنجره، اطمینان حاصل نمایید که پنجره به درستی تنظیم و تعدیل شده است و به درستی باز و بسته می شود.
 6.   تمیزی و پاکی: بعد از نصب، پنجره را به دقت تمیز کنید تا از هر گونه لکه و آلودگی جلوگیری شود و زیبایی پنجره حفظ شود. با رعایت این نکات و انجام نصب به دقت، می توانید از پنجره دوجداره خود به بهترین شکل و با کارایی بالا استفاده کنید. در صورت عدم اطمینان از نصب، بهتر است از کارشناسان و متخصصان معتبر در این زمینه کمک بگیرید. برای این منظور می توانید هم اکنون با همکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را کسب کنید.

بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید پنجره دوجداره

یکی از مهمترین و اصلی ترین سوال هایی که ذهن بسیاری از کاربران را به سوی خود جذب کرده است، بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید پنجره های دوجداره می باشد. لازم به ذکر خواهد بود که قیمت پنجره دوجداره در سال های آینده افزایش چشمگیری را خواهد داشت. بنابراین شما می توانید هم اکنون خرید مدنظرتان را انجام داده و بهترین مدل مربوط به پنجره های دوجداره را سفارش دهید. با نزدیک شدن به فصل گرما، بسیاری از کارفرمایان نیز به دنبال تکمیل پروژه های ساختمانی خود هستند. برای این منظور نیز ترجیح می دهند که در گام اول با قیمت مناسبی اقدام به خرید و نصب پنجره های دوجداره نمایند. بنابراین با افزایش میزان تقاضا برای پنجره های دوجداره، قیمت مربوط به این تجهیزات نیز افزایش خواهد یافت.

توصیه می گردد که هم اکنون پنجره دوجداره مدنظرتان را تهیه و خریداری کنید. در غیر این صورت ممکن است در روزهای آینده با قیمت بیشتری پنجره ی مورد نیاز خود را تهیه نمایید. دیگر وقت آن رسیده است که پنجره های قدیمی خود را با پنجره های دوجداره تعویض کنید. در این صورت می توانید صرفه جویی بسیار بالایی را در خصوص مصرف انرژی داشته باشید.

راهنمای خرید پنجره دوجداره

با توجه به توضیحات ارائه شده در قسمت های قبلی، کاربران می توانند اقدامات مربوط به خرید و استفاده از پنجره دوجداره را انجام دهند. البته یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص خرید تجهیزات یاد شده وجود دارد، خرید پنجره های دوجداره از وب سایت های شناخته شده و شرکت های معروف می باشد. متاسفانه امروزه برخی از شرکت ها به دنبال تولید پنجره های دوجداره بی کیفیت هستند تا از این طریق بتوانند به سود قابل توجهی دست پیدا کنند. بنابراین خرید از شرکت های معتبر، اهمیت بسیار زیادی را دارد. کاربرانی می توانند از وب سایت پیش روی خود، اقدامات مربوط به خرید اینترنتی پنجره های دوجداره را انجام داده و بهترین انواع محصولات شرکت یو پی وی سی را سفارش دهند.

همچنین شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین و بهترین پنجره ی دوجداره با مشاوران فروش ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همکاران ما می توانند با توجه به قدرت مالی در اختیارتان، بهترین انواع پنجره های دوجداره را برای شما پیشنهاد دهند. توصیه می شود که فرصت استثنایی پیش روی تان را از دست نداده و همین حالا اقدام به خرید پنجره های دوجداره نمایید. پنجره های دوجداره جزو پرفروش ترین و با کیفیت ترین انواع پنجره های عرضه شده در جهان هستند که در سال های اخیر توانسته اند توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کنند.

آیتم های موثر در قیمت پنجره دوجداره

توجه داشته باشید که فاکتورهای گوناگونی در قیمت پنجره های دوجداره دخیل هستند. بنابراین قبل از نهایی کردن سفارش تان، به این امر توجه لازم را داشته باشید. قیمت پنجره دوجداره ممکن است بسته به متریال‌های استفاده شده، ابعاد، نوع و نحوه ساخت، نوع شیشه، تعداد لایه‌های شیشه، نوع ویژگی های انرژی‌ای و عایق حرارتی، نوع پروفیل، تعداد و نوع قفل و مکانیزم و دیگر فاکتورهای مرتبط تغییر کند. اما آیتم‌هایی که می توانند بر قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار باشند عبارتند از:

 1. متریال استفاده شده: نوع و کیفیت متریال ‌های استفاده شده در ساخت پنجره می تواند تاثیر زیادی بر قیمت نهایی داشته باشد. استفاده از متریال ‌های با کیفیت بالا مانند پروفیل آلومینیوم و شیشه های با عایق حرارتی خوب می تواند قیمت را افزایش دهد.
 2. ابعاد و اندازه پنجره: ابعاد پنجره و تعداد آن ‌ها نیز می تواند بر قیمت تاثیر گذار باشد. پنجره های بزرگتر و با ابعاد خاص ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند. بنابراین با افزایش ابعاد مربوط به پنجره های دوجداره، قیمت این تجهیزات نیز افزایش پیدا می کند.
 3. نوع و ویژگی های شیشه: استفاده از شیشه های دو لایه با فضای خالی یا گازهای عایق مانند آرگون و کریپتون، ویژگی های انرژی‌ ای مانند پوشش ‌های حرارتی و UV، ویژگی های صوتی و ایمنی می توانند قیمت را تغییر دهند. شما می توانید پس از بررسی قیمت مربوط به شیشه ی مورد استفاده در پنجره های دوجداره، سفارش تان را ثبت کنید.
 4. نوع پروفیل: استفاده از پروفیل ‌های با کیفیت و مقاوم مانند آلومینیوم یا UPVC می تواند قیمت را افزایش دهد. این گزینه از مهمترین و اصلی ترین آیتم های موثر در قیمت پنجره های دوجداره می باشد.
 5. مکانیزم و قفل: نوع قفل و مکانیزم استفاده شده برای پنجره نیز می تواند تاثیرگذار بر قیمت باشد. به طور کلی، ترکیبی از این عوامل می تواند قیمت پنجره دوجداره را تعیین کند و از آنجایی که این پنجره ها به عنوان یک سرمایه ‌گذاری در طولانی مدت در نظر گرفته می شوند، معمولا توجه به کیفیت و ویژگی های انرژی ‌ای آنها نیز بسیار مهم است. کاربران می توانند جهت بررسی سایر آیتم های موثر در قیمت پنجره های دوجداره، با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

راهنمای خرید ارزان ترین پنجره دوجداره

در روزهای اخیر بسیاری از کاربران به دنبال راهنمای خرید ارزان ترین پنجره دوجداره هستند تا بتوانند با قدرت مالی در اختیار خود، مناسب ترین و بهترین انواع پنجره های مدرن را تهیه کنند. برای این منظور نیز می توانند از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایند. مجموعه ی پیش روی شما سعی دارد با کیفیت ترین و متنوع ترین انواع پنجره های دوجداره را با قیمت بسیار مناسبی به فروش برساند. همین امر یکی از مهمترین استراتژی های مربوط به شرکت یو پی وی سی می باشد. از سوی دیگر شرکت یاد شده به دنبال کسب رضایت مندی و اعتماد خریداران خود است. بنابراین سعی می کند محصولات تولید خود را با کم ترین قیمت ممکن به فروش برساند. شما می توانید قیمت مربوط به پنجره های دوجداره عرضه شده در وب سایت پیش روی خود را بررسی کرده و آنها را با قیمت سایر فروشندگان نیز مقایسه نمایید. در این صورت می توانید به مناسب و ارزان بودن محصولات عرضه شده در وب سایت ما پی ببرید.

همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت مربوط به پنجره های دوجداره، با مسئولان فروش ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. البته لازم به ذکر خواهد بود که قیمت مربوط به پنجره های دوجداره در سال های اخیر افزایش قابل توجهی را داشته است. دلیل این امر نیز افزایش قیمت مواد اولیه پنجره های دوجداره می باشد. قیمت مربوط به یراق آلات و یو پی وی سی افزایش چشمگیری را در سال های اخیر داشته اند. بدون شک این آیتم ها در قیمت نهایی و تمام شده ی پنجره های دوجداره دخیل خواهند بود. با این حال بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که از پنجره دوجداره استفاده کرده و از تمام مزایای آن بهره مند شوند.

سوالات متداول در خصوص پنجره دوجداره

اکنون که در خصوص پنجره دوجداره اطلاعات کافی را به دست آورید، می توانید سوالات متداول در این زمینه را نیز بررسی کرده و اطلاعات مفیدی را راجع به تجهیزات یاد شده به دست آورید. همچنین شما می توانید نظرات و انتقادات سایر خریداران را نیز بررسی کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. مهمترین و اصلی ترین سوالات متداول در خصوص پنجره های دوجداره عبارتند از:

–         آیا نصب و راه اندازی پنجره دوجداره کار دشواری است؟ در نظر داشته باشید که اجرای پنجره های یاد شده اصلا کار پیچیده و دشواری نمی باشد. شما می توانید نصب تجهیزات یاد شده را به دست افراد کاربلد در این زمینه سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به نصب پنجره ی در اختیار خود داشته باشید.

–         آیا نصب پنجره های دوجداره هزینه بر می باشد؟ یکی از مهمترین سوالات کاربران در خصوص نصب پنجره های یاد شده را هزینه ی مربوط به نصب آن شکل داده است. لازم به ذکر خواهد بود که هزینه ی نصب پنجره دوجداره بسیار مناسب می باشد. به طوری که شما می توانید با کمترین بودجه ی در اختیار خود، اقدام به نصب پنجره ی مدنظرتان نمایید.

–         عمر مفید مربوط به پنجره های دوجداره چقدر است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که پنجره های دوجداره از طول عمر مفید بسیار بالایی برخوردار هستند. همین امر نیز یکی از اصلی ترین دلایل مربوط به خرید پنجره های یاد شده از سوی کاربران می باشد. شما می توانید با خیال آسوده پنجره های یاد شده را تهیه کرده و آنها را مورد نصب قرار دهید.

–         بهترین مرکز خرید پنجره های دوجداره کدام است؟ افرادی که به دنبال راهنمای خرید پنجره های دوجداره هستند، می توانند فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و از وب سایت یو پی وی سی اقدام به خرید تجهیزات یاد شده نمایند. بدون تردید شرکت ما یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید پنجره دوجداره در ایران می باشد.

–         آیا محصولات مربوط به شرکت یو پی وی سی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند؟ توجه داشته باشید که شرکت یاد شده در حین تولیدات محصولات خود از استانداردها و تکنولوژی های مدرن استفاده می کند. بنابراین می تواند با کیفیت ترین و مقاوم ترین انواع پنجره های دوجداره را تولید و به فروش برساند. شما می توانید بدون داشتن هر گونه دغدغه ای، اقدامات مربوط به خرید مدنظرتان را انجام دهید.

جمع بندی

در سایر بخش های مقاله به دنبال بررسی اصلی ترین انواع پنجره های دوجداره بودیم. شما می توانید پنجره دوجداره ی مورد نیاز خود را از وب سایت اینترنتی پیش روی تان تهیه و خریداری نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از تجهیزات یاد شده یکسری از مهمترین و اصلی ترین مزایا را به دنبال دارد. قیمت مربوط به پنجره های دوجداره بسیار مناسب و معقول می باشد. به طوری که کاربران می توانند با قدرت مالی در اختیار خود، به راحتی پنجره های یاد شده را تهیه و خریداری نمایند. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به پنجره های مذکور، با همکاران فروش ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

درب-و-پنجره-دوجداره-آلومینیومی
پنجره دوجداره

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

در گذشته بیشتر درب و پنجره ها از آلومینیوم ساخته می شدند. آلومینیم به دلیل رسانا بودن موجب انتقال گرما و سرما در، درب و پنجره آلومینیومی می شد از این رو به منظور برطرف نمودن این مشکل درب و پنجره دوجداره آلومینیومی تولید و در بازار عرضه شد. در زمان های گذشته پنجره های آلومینیومی توسط میل گرد بهم وصل می شدند که امکان دوجداره نمودن آنها وجود نداشت، از این رو درب و پنجره های آلومینیومی از نوع اس تی را تولید کردند. در درب و پنجره آلومینیومی اس تی امکان دوجداره نمودن آنها وجود داشت ولی در اثر وجود درزهای موجود در آن معایبی ایجاد می شد. تولیدگنندگان به فکر تولید نوعی از درب و پنجره آلومینیومی افتادند که دارای عایق بندی مناسب بوده و معایب مدل اس تی را نداشته و همانند پنجره دوجداره دارای عایق بندی باشند.

درب-و-پنجره-دوجداره-آلومینیومی

درب-و-پنجره-دوجداره-آلومینیومی

چگونگی تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

در این مدل از درب و پنجره از یک متریال خاصی با نام نوار پلی امید برای جداسازی لایه داخلی و خارجی استفاده می کنند. بکاربردن پلی امید سبب عایق بندی آلومینیوم در برابر گرما و سرما خواهد شد. به این مدل از پنجره ها ، پنجره دوجداره ترمال بریک گفته می شود.

ویژگی های پنجره دوجداره ترمال بریک

 • افزایش ضریب حرارتی آلومینیوم
 • افزایش استحکام و زیبایی
 • ضدحریق
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
درب-و-پنجره-دوجداره-آلومینیومی

درب-و-پنجره-دوجداره-آلومینیومی

نکاتی که در تعیین قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی باید در نظر گرفت :

 • عرض و ارتفاع در و پنجره
 • نوع یراق آلات بکاررفته
 • نوع ترمال بریک بکاررفته
 • نوع شیشه بکاررفته

فیلم نمونه کار درب و پنجره دوجداره آلومینیومی شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره تهران

باتوجه به گسترش ساخت و ساز در کلان شهرها بویژه تهران و اهمیت موضوع زیباسازی بافت شهری و توجه به زیباسازی نمای ساختمان ها استفاده از پنجره دوجداره بسیار رایج شده است. به دلیل پرکاربرد بودن پنجره دوجداره و مزایای زیاد آن تولیدکنندگان درب و پنجره در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید انواع پنجره دوجداره نموده اند. از آنجا که پنجره دوجداره بسیار پرکاربرد می باشد، تولیدکنندگان زیادی نیز در این زمینه فعالیت می کنند. دغدغه خیلی از سازندگان ساختمان ها به خصوص در تهران یافتن شرکت هایی می باشد که دارای پنجره دوجداره باکیفیت بوده و قیمت پنجره دوجداره تهران آنها مناسب باشد. اگر قصد خریداری پنجره دوجداره در تهران را دارید ما به شما شرکت UPVCE را پیشنهاد می دهیم.

قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

پنجره دوجداره از :

upvc که مخفف عبارت Unplasticised Poly Vinyl Chloride و از جمله مشتقات نفتی می باشد تولید می شود. استفاده از پروفیل upvc در بدنه پنجره دوجداره باعث عایق بندی آن در برابر گرما و سرما و صدا خواهد شد. پروفیل upvc بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار بوده و با گذشت زمان دچار تغییر شکل نخواهد شد. هرچه میزان پروفیل بکاررفته در پنجره دوجداره بیشتر باشد، پنجره از کیفیت بالاتری برخودار خواهد بود و قیمت پنجره دوجداره نیز بالاتر خواهد رفت .در پنجره دوجداره به منظور عایق بندی بهتر از دو لایه شیشه که بصورت موازی در راستای هم قرار می گیرند استفاده می شود. برای پر نمودن فضای خالی مابین شیشه ها از گاز آرگون به دلیل غیر قابل اشتعال بودن و نداشتن بو و مزه استفاده می شود.

انواع پنجره دوجداره

 • پنجره کشویی
 • پنجره دوحالته
 • پنجره کلنگی
 • پنجره انگلیسی
 • پنجره فرانسوی
قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

مزایای پنجره دوجداره

 • عایق بندی در برابر گرما و سرما و صدا
 • مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه و فشار
 • نصب آسان
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • مقرون به صرفه
 • دارای طرح های متنوع

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

 • میزان پروفیل بکار رفته
 • ابعاد پنجره
 • نوع پنجره
 • جنس یراق آلات بکار رفته
 • نوع شیشه دوجداره
قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

قیمت-پنجره-دوجداره-تهران

فیلم نمونه کار پنجره دوجداره شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

نگاهی عمیق به پنجره UPVC
پنجره دو جداره

نگاهی عمیق به پنجره UPVC

ماده UPVC

پنجره UPVC نوعی پلاستیک بوده و مخفف پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک است. همچنین به دلیل سخت بودن و انعطاف پذیری آن به عنوان PVC سفت و سخت شناخته می شود. از PVC مقاوم ساخته شده است که اغلب برای لوله کشی و پروفایل های پنجره استفاده می شود.

ماده UPVC  یکی از بهترین موادی است که تحت هر شرایطی سالم مانده و می توان خراشیدگی پنجره را رفع کرده و آن را جلا داد. این ماده نسبت به آب و آتش مقاوم است و بخاطر مقرون به صرفه بودن و محیط زیست بودن، اکثر تجار و بازرگانان تمایل دارند که از در و پنجره UPVC استفاده کنند.

ماده UPVC   یک ماده شیمیایی است که با آن می توان پنجره UPVC را شکل داد. پلی وینیل کلرید معمولاً به اشکال سفت و انعطاف پذیر ساخته می شود. به منظور انعطاف پذیری آن ، پلاستیک به ترکیب اضافه می شود.

UPVC به پلی وینیل کلرید غیر پلاستیک اطلاق می شود. همانطور که از نام این محصول پیداست ، فتالات یا BPA را ندارد ،  محصولی کاملا محیط زیست بوده و UPVC یک ماده مقاوم است ، به خصوص در ساخت پنجره ها به دلیل راندمان حرارتی و دوام آن مورد استفاده قرار می گیرد.

UPVC به دلیل بهره وری در مصرف انرژی ، دوام و مقرون به صرفه بودن ، گزینه ای عالی برای درها و پنجره ها است. پنجره UPVC از نشت هوای گرم منزل به بیرون جلوگیری می کند و حتی بهترین شرایط را برای خنک کنندگی فراهم می کند.

UPVC  ماده اولیه مناسب برای ساخت پنجره

UPVC عملکرد عالی و دوام بالایی  و ماندگاری بالایی داشته و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد و یک ماده اولیه عالی برای ساخت پنجره است. با فولاد گالوانیزه می توان مقاومت و دوام پنجره را بهبود بخشید.  پنجره UPVC  حتی در بدترین شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز زنگ نمی زند.

مزایای استفاده از پنجره UPVC

ماده UPVC  مزایای بسیار زیادی دارد و به همین دلیل بهترین ماده برای ساخت پنجره به شمار می رود. ماندگاری بسیار بالایی دارد و در مقابل گرما و سرمای بیش از حد مقاوم است.

پنجره UPVC نسبت به پنجره چوبی و آلومینیوم ، ارزان و مقرون به صرفه است. متناسب با کیفیت و شرایط  پنجره ها، هزینه نیز متفاوت خواهد بود. این نوع پنجره ها مقرون به  صرفه هستند و آلومینیوم نسبت به UPVC گران است و با کمی دقت و توجه می توان به ارزان و کم هزینه بودن پنجره UPVC پی برد.

بنابراین می توان این پنجره ها را برای طولانی مدت استفاده کرد و تا 50 سال به نگهداری خاصی نیازی ندارند. حتی برخلاف در و پنجره های چوبی که به راحتی توسط موریانه خورده می شوند، در مقابل این آفت مقاوم است و هرگز خورده و پوسیده نمی شود.

 • هزینه کم برای نگهداری

از آن جایی که هزینه نگهداری این نوع پنجره ها بسیار کم است به همین دلیل می توان آن ها را هر سال یکبار تعویض کرد. این نوع پنجره ها برخلاف چوب محکم بوده و هرگزپوسیده نمی شود. پنجره UPVC عایق صدا است و تا 70% می تواند از آلودگی صدا جلوگیری کند می توان با ترکیب آب و صابون مایع این نوع پنجره ها را به راحتی شست.

پنجره UPVC  برخلاف سایر پنجره های چوبی که به مرور زمان فرسوده می شوند هرگز این گونه نبوده و می توان با آب و صابون می توان این نوع پنجره را تمیز کرد و در درازمدت آن ها را نگهداری کرد. شرایط بد آب و هوایی بر پنجره UPVC   بی اثر است و به همین دلیل این نوع پنجره ها تحت هر شرایطی سالم بوده ومی توان امیدوار بود که در گرما و سرمای شدید، نیز سالم باقی خواهند ماند. پنجره UPVC حتی نسبت به طوفان شن هم مقاوم بوده و هرگز این عوامل به آن آسیبی نخواهد رساند.

 • عملکرد عالی

پنجره UPVC عملکردی بسیار عالی دارند و به حفظ انرژی کمک می کنند و حتی در ایجاد امنیت خانه و محل کار نقش موثری ایفا می کنند. این پنجره ها به گونه ای ساخته شده اند که به حفظ گرمای خورشید کمک کرده و نسبت به سرما مقاوم است.

پنجره های سه جداره بهترین مانع در مقابل آلودگی صوتی بوده و ساکنان محل هایی نزدیک به فرودگاه ، راه آهن بهتر است که از این نوع پنجره ها استفاده کنند. این نوع پنجره ها انرژی منزل را به خوبی حفظ کرده و به همین دلیل بهترین گزینه برای واحدهای آپارتمانی بهترین گزینه بوده و نسبت به شیشه های معمولی تا 3 برابر گرمای منزل را حفظ می کنند.

 • ایمنی بالای

امروزه همه ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی از پنجره UPVC استفاده می کنند و برندهای مختلفی پنجره UPVC را تولید می کنند که کاملا ایمن بوده و برای انسان هیچ خطری ندارند. گاهی اوقات از 95% مواد بازیافتی تولید می شوند.

پنجره UPVC  به دلیل دو یا سه جداره بودن ایمن است و نصب یراق آلات، باعث خواهد شد تا ایمنی آن دو چندان شود.  پنجره UPVC در جهات مختلفی باز می شود و به همین دلیل بسیار ایمن هستند. زمانی که روی پنجره UPVC یراق آلات نصب می شود، امنیت خانه به قدری بالا می رود که هیچ متجاوزی نمی تواند به حریم خصوصی خانه تجاوز کند.

 • غیرسمی

ماده UPVC   تا زمانی که سوزانده نشود هیچ ضرری ندارد. سوزاندن PVC به انتشار دیوکسین ها درمحیط منجر می شود که آلاینده های آلی پایدار محیطی هستند. برای جلوگیری از این عمل، هرساله بیش از 16000 تن UPVC   بازیافت می شود.

 • قابل تنظیم بودن

اکثر قسمت های پنجره UPVC  به رنگ سفید بوده و این نوع پنجره ها فقط به این رنگ محدود نمی شوند. بنابراین شرکت های سازنده می توانند تنظیمات خود این نوع پنجره ها را تولید کنند و هیچ محدودیتی در تولید آن ها وجود ندارد. به همین دلیل شما می توانید پنجره UPVC  را مطابق ساختار ملک خود سفارش دهید.

 • عایق بندی و حفظ انرژی

هر چقدر که عایق بندی پنجره UPVC بهتر انجام شده باشد به همان اندازه انرژی خانه حفظ خواهد شد. پنجره UPVC  مانع از نشت هوای گرم به بیرون شده و در حفظ هوای گرم خانه نقش به سزایی ایفا می کند. این نوع پنجره ها بهترین عایق انرژی بوده و کاملا مقرون به صرفه هستند.

 • عایق صوتی

پنجره UPVC در مقایسه با سایر پنجره ها تا 50 درصد، از آلودگی صوتی جلوگیری می کنند. بهتر است که افرادی که در کنار بزرگراه زندگی می کنند از این نوع پنجره استفاده کنند که در این صورت صدای ماشین های کوچک و بزرگ برای ساکنان منازل عذاب آور نخواهد بود. پنجره UPVC در مقابل طوفان های سهمگین هم مقاوم است و حتی پروفایل فولاد گالوانیزه در استحکام این نوع پنجره ها تاثیر به سزایی دارد.

 • دوام بسیار بالا

پنجره UPVC   بسیار سخت و محکم است و این سخن به این معنی است که تحت شدیدترین شرایط آب و هوایی خورده و پوسیده نمی شوند. خصوصا این نوع پنجره برای ساحل نشینان مفید بوده و منازل آن ها همیشه سالم باقی خواهد ماند. حتی اشعه ماورای بنفش آفتاب نیز نیز نمی تواند بر این پنجره ها تاثیر منفی بگذارد. اکثر پنجره ها به مرور زمان فرسوده و پوسیده می شوند. ولی این نوع پنجره ها، دوام  وعمر بالایی دارند. پنجره UPVC  نسبت به هر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند و هرگز پوسیده نمی شوند. به همین دلیل  به ندرت شما تمایل به تعویض آن ها خواهید داشت. پنجره UPVC   بسیار مقاوم است و هرگز خورده و فرسوده نمی شود. پنجره UPVC   تا 50 سال هم دوام دارد و در طول این مدت هرگز خراب و فرسوده نمی شوند. از آن جایی که بسیار مقاوم هستند ، به ارزش ملک و مستغلات می افزایند.

 • تهویه

پنجره UPVC  در تهویه منزل و محل کار نقش به سزایی دارند. این نوع پنجره در جهات مختلفی باز می شوند و به همین دلیل هوا می تواند از جهات گوناگونی به منزل وارد شود.

 • سازگار با محیط زیست

پنجره UPVC از مواد بازیافتی تولید می شوند و به همین دلیل این نوع پنجره ها بین 40 تا 80 سال عمر می کنند. حتی می توانید سالی یک بار آن ها را تعویض کنید که در این صورت در و پنجره شما هر سال تازه به نظر خواهند رسید.

پنجره UPVC در صرفه جویی انرژی نقش به سزایی دارند. 40٪ از کل ذخایر گاز و نفت در جهان برای گرمایش و تأمین انرژی ساختمانها استفاده می شود ، در حالی که فقط 4٪ از آن برای تولید پلاستیک استفاده می شود. این نوع پجره ها در حفط منابع طبیعی محیط زیست نقش موثری دارند و حتی در مقایسه با پنجره های چوبی و آلومینیومی، در درازمدت استفاده می شوند و برای تولید آن ها انرژی کمتری تولید می شود.

 • قابل نصب در برای اتاق کنفرانس

از آن جایی که ضد صدا هستند بهترین گزینه برای اتاق کنفرانس بوده و در حفظ انرژی محل تاثیر به سزایی دارند.

 • زیبایی محل

این نوع پنجره ها بر خلاف سایرین زیبایی خاصی داشته و باعث زیبایی محل خواهند شد. در جذب نور طبیعی تاثیر به سزایی دارند.

 • جدید و بروز

این نوع پنجره ها نسبت به پنجره های قدیمی کاملا بروز بوده و باعث خواهند شد تا محل زیبایی خاصی داشته باشند. بهترین گزینه برای ساخت خانه های جدید به شمار می رود.

 • اولین انتخاب مشتری

پنجره UPVC به قدری زیبا است که مشتریان در همان لحظه این نوع پنجره ها را انتخاب می کنند. پنجره UPVC به گونه ای ساخته شده که هرمشتری با هر سلیقه ای آن را پسند خواهد کرد.

 • دو یا سه جداره

پنجره UPVC در دو مدل دو یا سه جداره ساخته شده و از اتلاف انرژی محل جلوگیری کرده و از طرف دیگر همین خاصیت به زیبایی محل کمک می کند.

گارانتی پنجره UPVC طولانی مدت است و همین عامل باعث آرامش خاطر مشتری می شود.

 • ضد آتش سوزی

پنجره UPVC به گونه ای ساخته شده که ضد آتش است. همین عامل سبب می شود که ایمنی ساختمان چندین برابر شود.

 • تمیزی

مهم ترین بخش مهم برای تمیز کردن، پروفایل آن است. بخاطر این که در این قسمت خاک جمع می شود و تمیز کردن آن بسیار مهم است.

البته استاندارد خاصی برای تمیزکردن این نوع پنجره ها وجود ندارد، ولی تا آن جا که سعی شده این نوع پنجره ها تمیز می شود تا همیشه براق باقی بمانند. تمیزی و نظافت به دوام آن ها کمک خواهد کرد.

تعمیرات

هرپنجره ای ممکن است که به مرور زمان ترک بردارد و بشکند ولی پنجره UPVC این گونه نیست.

اگر پنجره UPVC به هر دلیلی بشنکد و به اتلاف انرژی خانه منجر شود می توانید سریعا آن را تعویض کنید. پنجره UPVC هیچ وقت پوسیده نشده و خراب نمی شود.

اهمیت پنجره UPVC

پنجره بخش مهمی از خانه بوده و اهالی منزل می توانند بیرون از خانه را مشاهده کنند. ولی پنجره آسیب دیده مضر بوده و باعث اتلاف انرژی خواهد شد. زمانی که خانواده ای پنجره UPVC خریداری می کند، هزینه آن ها برای خرید این نوع پنجره بیهوده نبوده و متضرر نشده اند.

شست و شوی پنجره UPVC

این نوع پنجره ها به گونه ای ساخته شده اند که می توان داخل و خارج آن ها را شست.

تفاوت پنجره UPVC و سایرین

پنجره های چوبی و آلومینیومی قدیمی ترین پنجره ها بوده و این نوع پنجره ها به مرور زمان فرسوده شده و حتی خراب می شوند. ولی پنجره UPVC جدیدترین نوعی است که تولید شده و نسبت به شرایط محیطی بسیار مقاوم است و هیچ شرایط آب و هوایی بر آن تاثیرگذار نیست و به همین دلیل این نوع پنجره بهترین پنجره بوده و بسیاری از مشتریان دوست دارند که در محل کار و زندگی خود از این نوع پنجره استفاده کنند.

رنگ بندی های مختلف

پنجره UPVC در رنگ های مختلفی تولید می شوند.

شیشه هایی با رنگ های مختلف

پنجره UPVC به گونه ای ساخته شده که می توان شیشه های مختلفی را در آن ها نصب کرد. انواع شیشه های براق تا کدر که هرکدام متناسب با هدف در پنجره UPVC نصب می شوند. هیچ محدودیتی در رنگ شیشه ها وجود ندارد و می توان انواع و اقسام شیشه های رنگی را نصب کرد.

قیمت-توری-پلیسه-پنجره-دوجداره
قیمت پنجره دوجداره

قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره

قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره

از آنجا که پنجره دوجداره از پرکاربردترین نوع پنجره می باشد از این رو انواع توری مخصوص پنجره دوجداره از جمله توری پلیسه پنجره دوجداره تولید و در بازار موجود می باشد. معمولا در فصول گرم سال جهت تهویه و خنک سازی هوای محیط تمایل به باز کردن پنجره ها می باشیم. با باز نمودن پنجره راه برای ورود حشرات موذی و ذرات و گرد و غبار باز خواهد شد. جهت بر طرف نمودن این مشکل و ایجاد آرامش بیشتر می توان از توری برای پنجره ها استفاده نمود.

انواع توری پنجره دوجداره

 • توری پلیسه ای
 • توری ثابت
 • توری رولینگ

توری ثابت پنجره دوجداره

توری ثابت را می توان براحتی بدون نیاز به پیچ و یا دیگر ابزاری نصب نموده و هم چنین این مدل از توری دارای خاصیت جابجایی نیز می باشد و مناسب برای بکاربردن در پنجره های کوچک مانند پنجره های سرویس بهداشتی می باشد.

توری-ثابت

توری-ثابت

توری پلیسه پنجره دوجداره

توری پلیسه از آنجا که همانند کرکره آکاردئونی قابلیت جمع شدن دارد، به توری آکاردئونی نیز معروف می باشد. توری پلیسه ای از جنس فایبرگلاس بوده و با گذشت زمان دچار آسیب نخواهد شد. توری پلیسه ای را به راحتی می توان با مواد شوینده تمیز نمود. توری پلیسه ای دارای چهار نوع می باشد از جمله : توری افقی، توری عمودی، توری دوطرفه افقی، توری دبل فریم

توری-پلیسه

توری-پلیسه

توری رولینگ پنجره دوجداره

توری رولینگ دارای دو نوع توری رولینگ عمودی و توری رولینگ افقی می باشد.  در رولینگ عمودی توری از پایین به سمت بالا حرکت می کند و قابل استفاده در پنجره های کوچک بوده و رولینگ افقی قابل استفاده در پنجره های قدی می باشد.

توری-رولی

توری-رولی

 

مزایای استفاده از توری پلیسه ای پنجره دوجداره

 • جلوگیری از ورود حشرات موذی
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • تهویه هوای محیط
 • نظافت آسان
 • نصب آسان
 • قابل استفاده در مناطق مختلف آب و هوایی
 • قابل جدا نمودن از پنجره

نحوه تعیین قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه پنجره دوجداره، به دلیل بکار رفتن قاب آلومینیوم، ستون بازشونده، قطعات مخصوص اتصال ، نخ توری و خود توری برحسب متر مربع حساب می شود. برای تعیین قیمت توری لازم است عرض و ارتفاع لنگه بازشونده را اندازه گیری کرده و درهم ضرب کنید تا اندازه توری برحسب مترمربع بدست آید، سپس اندازه توری را در قیمت هر مترمربع توری پلیسه ای ضرب کرد.

 

توری-پلیسه

توری-پلیسه

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

پنجره-دوجداره-کشویی
قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره کشویی

قیمت پنجره دوجداره کشویی

با توجه به محبوببت زیاد پنجره دوجداره، تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره در راستای پاسخ گویی به سلایق مختلف و جلب رضایت مشتریان اقدام به تولید انواع پنجره دوجداره از جمله پنجره دوجداره کشویی نموده اند. برای تعیین قیمت پنجره دوجداره کشویی باید نوع و میزان پروفیل و جنس یراق آلات بکار رفته در پنجره توجه نمود.

عوامل موثر در تعیین قیمت پنجره دوجداره کشویی

 • نوع پنجره دوجداره
 • ابعاد پنجره دوجداره
 • میزان پروفیل بکار رفته در پنجره دوجداره
 • جنس یراق آلات بکار رفته در پنجره دوجداره
 • نوع شیشه بکار رفته در پنجره دوجداره
پنجره-دوجداره-کشویی

پنجره-دوجداره-کشویی

مزایای پنجره دوجداره کشویی

 • نصب سریع و آسان
 • عدم اشغال فضا در هنگام باز و بستن پنجره
 • دارای طرح و رنگ متنوع و زیبا
 • دارای عایق بندی مناسب
 • نظافت و شستشوی آسان
 • مقرون به صرفه
 • دارای مقاومت و استحکام بالا
 • عدم تغییر شکل در مرور زمان

هنگام خرید پنجره دوجداره کشویی نکات زیر را در نظر بگیرید :

در پنجره دوجداره کشویی با توجه به اینکه بیشتر وزن درب و شیشه بر روی غلطک های پنجره قرار می گیرد لذا باید از غلطک های سرامیکی که تحمل وزن بالا را دارند استفاده نمود. عرض لنگه بازشو نباید از ارتفاع پنجره کمتر باشد، در صورت کمتر بودن عرض لنگه بازشو، پنجره به کندی باز و بسته خواهد شد.

پنجره-دوجداره-کشویی

پنجره-دوجداره-کشویی

فیلم نمونه کار پنجره دوجداره کشویی شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

پنجره-دوجداره-وین تک
پنجره دوجداره

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک

یکی از دلایل تولید پنجره دوجداره برطرف نمودن معایب پنجره های قدیمی و تولید پنجره های عایق بندی شده در برابر گرما و سرما و صدا می باشد. با توجه به مزایای زیاد پنجره دوجداره و گسترش روزافزون استفاده از آن، تولیدکنندگان زیادی در زمینه تولید پنجره دوجداره در بازار موجود می باشند، در این میان شرکت وین تک از جمله برندهای معروف در زمینه تولید پنجره دوجداره وین تک می باشد.

ویژگی های پنجره دوجداره وین تک

 بدنه پنجره دوجداره از upvc که یکی از مشتقات نفتی می باشد تولید می شود. هر چه پروفیل بکاررفته در پنجره دوجداره مرغوب تر و میزان آن بیشتر باشد، پنجره دوجداره از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. شرکت وین تک با تولید پروفیل های عالی و بکار بردن آن در پنجره های دوجداره خود توانسته به یکی از بهترین تولیدکنندگان پنجره دوجداره تبدیل شود. در پنجره دوجداره وین تک از شیشه های استاندارد دوجداره استفاده می کنند. و هم چنین نوع یراق آلات بکار رفته در پنجره دوجداره وین تک از مرغوب ترین یراق آلات موجود در بازار می باشد.

 

پنجره-دوجداره-وین تک

پنجره-دوجداره-وین تک

مزایای پنجره دوجداره وین تک

 • عایق بندی کامل در برابر گرما و سرما و صدا
 • مقاومت و استحکام بالا در برابر شرایط جوی مختلف
 • نصب سریع و آسان
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • نظافت و شستشوی آسان
 • دارای طرح و رنگ های زیبا و متنوع
 • مقرون به صرفه
 • جلوگیری از اتلاف انرژی

قیمت پنجره دوجداره وین تک

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره وین تک باید موارد زیر را در نظر گرفت :

 • ابعاد و نوع پنجره دوجداره
 • میزان پروفیل بکار رفته
 • نوع یراق آلات بکار رفته
پنجره-دوجداره-وین تک

پنجره-دوجداره-وین تک

فیلم نمونه کار پنجر دوجداره شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

پنجره-دوجداره-هافمن
پنجره دوجداره

پنجره دوجداره هافمن

پنجره دوجداره هافمن

با توجه به محبوبیت بسیار زیاد پنجره دوجداره، تولیدکنندگان زیادی نیز در زمینه تولید پنجره دوجداره فعالیت می کنند، برند هافمن یکی از معروف ترین تولیدکنندگان بشمار میرود. پنجره دوجداره هافمن به خاطر ویژگی های منحصربفرد خود توانسته یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین پنجره های دوجداره باشد.شرکت هافمن در سال 1386 با به کارگیری افراد متخصص و باتجربه کار خود را در زمینه ساخت و تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز نمود. تولید با کیفیت ترین پروفیل ها و پنجره های دوجداره باعث شناخته شدن این شرکت به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی شود .

پنجره-دوجداره-هافمن

پنجره-دوجداره-هافمن

دلایل محبوبیت پنجره دوجداره هافمن

بدنه پنجره دوجداره از upvc که از مشتقات نفتی می باشد ساخته می شود. از این رو پنجره دوجداره برخلاف پنجره های قدیمی به دلیل بکار رفتن پروفیل upvc در آن در برابر رطوبت و باد و باران مقاوم بوده و با گذشت زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نخواهد شد. هر چه میزان پروفیل بکار رفته در پنجره دوجداره بیشتر باشد، کیفیت و عایق بندی آن بهتر خواهد بود. شرکت هافمن با تولید پروفیل های مرغوب و با کیفیت و بکار بردن آنها در پنجره دوجداره هافمن موفق به تولید پنجره دوجداره باکیفیت شده است و یکی از دلایل محبوبیت پنجره دوجداره هافمن می باشد. از دیگر دلایل می توان به بکار بردن شیشه های استاندارد و یراق الات مرغوب و با کیفیت اشاره نمود.

پنجره-دوجداره-هافمن

پنجره-دوجداره-هافمن

ویژگی های پنجره دوجداره هافمن

 • دوام و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه
 • عایق بندی مناسب
 • نصب سریع و آسان
 • نظافت و شستشوی آسان
 • دارای طرح و رنگ زیبا و متنوع

قیمت پنجره دوجداره هافمن

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره هافمن باید به موارد زیر توجه نمود :

 • میزان پروفیل مصرف شده : هر چقدر میزان پروفیل بیشتری استفاده شود قیمت پنجره دوجداره نیز افزایش خواهد یافت.
 • نوع یراق آلات بکار رفته : با توجه به مدل پنجره دوجداره نوع یراق آلات بکار رفته نیز متفاوت خواهد بود
 • ابعاد پنجره
 • نوع شیشه دوجداره بکار رفته : در پنجره دوجداره هافمن از شیشه دوجداره استاندارد استفاده می شود.
پنجره-دوجداره-هافمن

پنجره-دوجداره-هافمن

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

پنجره-دوجداره-ویستابست
پنجره دوجداره

پنجره دوجداره ویستابست

پنجره دوجداره ویستابست

در طی سال های گذشته با توجه به گسترش ساخت و ساز و محبوبیت بالای پنجره دوجداره، تولیدکنندگان زیادی در راستای تولید درب و پنجره دوجداره پا به عرصه رقابت گذاشته اند. یکی از برندهای معروف در ایران پنجره دوجداره ویستابست می باشد. بدنه پنجره دوجداره از پروفیل تولید می شود. پروفیل از upvc که یکی از مشتقات نفتی می باشد، ساخته می شود. هرچه میزان پروفیل بکار رفته در پنجره دوجداره بیشتر باشد پنجره محکم تر و مقاوم تر خواهد بود. هم چنین پروفیل با گذشت زمان دچار آسیب و تخریب نخواهد شد.شرکت های زیادی در زمینه تولید پروفیل فعالیت می کنند که در این میان شرکت ویستابست با تولید بهترین نوع پروفیل یکی از معروف ترین تولید کنندگان پروفیل می باشد. ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی براساس استانداردهای بین‌المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می‌باشد.

پنجره-دوجداره-ویستابست

پنجره-دوجداره-ویستابست

دلایل محبوبیت پنجره دوجداره ویستابست

همان طور که می دانید بدنه پنجره دوجداره از پروفیل ساخته می شود. یکی از معایب پنجره های قدیمی که از آهن و آلومینیوم تولید می شدند عایق نبودن در برابر گرما و سرما و صدا بود. هم چنین با گذشت زمان و در برابر شرایط جوی مختلف دچار آسیب و زنگ زدگی می شدند. در پنجره دوجداره به دلیل استفاده از پروفیل تمام معایب پنجره های قدیمی برطرف شده است. یکی از عوامل مهم در بالا بردن کیفیت و دوام پنجره دوجداره میزان و نوع پروفیل بکار رفته در آن می باشد. شرکت ویستابست با تولید و بکار بردن بهترین پروفیل ، سبب مطرح نمودن نام خود در میان مصرف کنندگان شده است.

پنجره دوجداره ویستابست متشکل از اجزای زیر می باشد :

 • پروفیل
 • یراق آلات
 • شیشه دوجداره
 • لاستیک آب بندی
پنجره-دوجداره-ویستابست

پنجره-دوجداره-ویستابست

ویژگی های پنجره دوجداره ویستابست

 • مقاومت و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه
 • عایق بندی کامل و حفظ برودت ساختمان
 • مقرون به صرفه
 • نصب سریع و آسان
 • دارای طرح و رنگ زیبا و متنوع

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

عوامل زیادی برای تعیین قیمت پنجره دوجداره ویستابست وجود دارند که عبارتند از :

 • نوع پروفیل بکار رفته : قیمت هر متر پروفیل ویستابست با توجه به ضخامت گالوانیزه و لاستیک آب بندی متفاوت خواهد بود.
 • نوع یراق آلات و سایز یراق آلات بکار رفته : بهتر است از یراق آلات ROTO آلمان و WORNE ترکیه استفاده نمود. سایز یراق آلات بسیار مهم می باشد. قیمت یراق آلات پنجره 2 متری با پنجره 1/5 متری متفاوت می باشد.به عنوان مثال اگر برای پنجره 2 متری از یراق آلات پنجره 1/5 متری استفاده شود، پنجره عایق بندی مناسبی نخواهد داشت.
 • شیشه دوجداره : در پنجره دوجداره ویستابست از شیشه های استاندارد استفاده می شود. بکاربردن شیشه های نامناسب و غیراستاندارد باعث کاهش قیمت پنجره خواهد شد.
پنجره-دوجداره-ویستابست

پنجره-دوجداره-ویستابست

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.