قیمت-تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره

قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره

یکی از دلایل محبوبیت زیاد پنجره دوجداره عایق بندی بودن مناسب آن می باشد که مانع از انتقال گرما و سرما و صدا خواهد شد. از جمله عوامل موثر در ایجاد عایق بندی بهتر بکار بردن شیشه های دوجداره می باشد. شیشه های پنجره دوجداره دارای انواع مختلف می باشد که هریک مناسب برای استفاده در مکان های خاصی خواهند بود. اگر قصد تعویض شیشه پنجره دوجداره خود را دارید می توانید از مشاوران شرکت UPVCE راهنمایی گرفته و از قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره مطلع شوید.

قیمت-تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

قیمت-تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

انواع شیشه پنجره دوجداره

  • ساده : این مدل از شیشه، شامل دو جداره شیشه ساده می باشد.
  • رفلکس : این مدل از شیشه از یک جداره شیشه ساده و یک جداره شیشه رفلکس تولید می شود. شیشه رفلکس مانع از عبور نور خورشید می شود و همین امر باعث  تاریک شدن فضای داخلی ساختمان خواهد شد و هنگام شب نیز داخل ساختمان نمایان خواهد بود. در این مدل از شیشه جداره شیشه رفلکس به سمت بیرون قرار می دهند.
  • رنگی : این مدل از شیشه از یک جداره شیشه ساده و یک جداره شیشه رنگی تولید می شود.
  • شیشه سکوریت : این مدل از شیشه هنگام شکستن بطور کامل خرد شده و باعث ایجاد تکه های بزرگ و خطرناک شیشه نخواهد شد. از این رو برای استفاده در مکان های پر رفت و آمد مناسب می باشد. از جمله موارد استفاده از شیشه سکوریت می توان شیشه های جانبی اتومبیل ها را نام برد.
  • شیشه لمینیت : این مدل از شیشه از دو لایه شیشه ساده که یک لایه رزین مابین آنها قرار می گیرد تشکیل می شود. شیشه های جلو و عقب اتومبیل از نوع لمینت می باشد زیرا این نوع شیشه در اثر وارد شدن فشار یا ضربه خرد و تکه تکه نشده و تنها ترک خواهند خورد.

چگونگی تعویض شیشه پنجره دوجداره

جهت تعویض شیشه شکسته با شیشه دوجداره جدید ابتدا زوارهای پنجره را بوسیله ابزار آلاتی مانند کاردک و پیچ گوشتی بیرون می آورند.  بدین صورت که لبه ابزار را در شیار مابین زوار و پروفیل پنجره دوجداره قرار داده و زوار را به سمت مخالف هل داده تا بتوان زوار از پروفیل جدا نمود. برای جلوگیری از آسیب زدن به پنجره ابتدا زوارهای عمودی یا ارتفاعی را در می آورند و سپس زوار عرضی بالا و در آخر هم زوار پایین را با ثابت داشتن شیشه دوجداره بیرون می آورند. با وارد کردن چند ضربه بر روی شیشه، شیشه دوجداره از چارچوب خارج خواهد شد. پس از بیرون آوردن شیشه، تاکوز یا زیرشیشه ها را بر روی پروفیل به صورت مرتب قرار می دهیم. سپس شیشه را در داخل چارچوب قرار داده و زوار ها را در جای خود قرار می دهیم.

قیمت-تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

قیمت-تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.