قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

قیمت پنجره دوجداره کرج

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره کرج باید یک سری نکات از جمله میزان پروفیل، جنس یراق آلات، نوع شیشه ، ابعاد پنجره و … لحاظ نمود. با توجه به نزدیکی کرج به استان تهران و گران بودن هزینه خرید و اجاره مسکن در تهران ، خیلی از افرادی که در تهران مشغول کار هستند، در کرج ساکن بوده و هر روز جهت انجام کار از کرج به تهران آمده و پس از اتمام ساعات اداری باز به کرج برمی گردند. با توجه به توضیحات داده شده جمعیت کرج هر روز رو به افزایش بوده، و در نتیجه در طی سالیان گذشته شاهد گسترش ساخت و ساز در کرج بوده ایم. از آنجا که پنجره دوجداره یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در زیباسازی نمای ساختمان ها و هم چنین عایق بندی ساختمان خواهد بود، از این رو تولیدکنندگان زیادی در کرج در زمینه تولید انواع پنجره دوجداره فعالیت می کنند. اگر شما ساکن کرج هستید و قصد تهیه پنجره دوجداره و یا مطلع شدن از قیمت پنجره دوجداره را دارید ما به شما شرکت UPVCE را پیشنهاد می کنیم. شرکت UPVCE مفتخر به تولید انواع پنجره دوجداره می باشد.

 

قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

بدنه پنجره دوجداره از چه چیزی تولید می شود؟

بدنه پنجره دوجداره از upvc که از جمله ترکیبات نفتی می باشد، تولید می شود. پروفیل upvc دارای مقاومت و استحکام بالا بوده و همین امر باعث خواهد شد تا پنجره دوجداره با گذشت زمان و قرار گرفتن در شرایط جوی مختلف دچار آسیب و صدمه نشود. یکی از مزایای کابرد پروفیل upvc در بدنه پنجره دوجداره ، عایق بندی نمودن پنجره و جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد.

شیشه پنجره دوجداره

در پنجره دوجداره از دو لایه شیشه که به موازات هم قرار گرفته اند استفاده می شود. در اثر موازی قرارگرفتن دو لایه شیشه فضایی خالی بین شیشه ها بوجود می آید که برای عایق بندی بهتر پنجره دوجداره، این فضا را با گاز آرگون به دلیل نداشتن بو و مزه و غیر قابل اشتعال بودن آن پر می کنند.

 

قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت پنجره دوجداره

  • ابعاد پنجره دوجداره
  • میزان پروفیل بکار رفته در پنجره دوجداره
  • جنس یراق آلات بکار رفته در پنجره دوجداره
  • نوع شیشه بکار رفته در پنجره دوجداره

انواع پنجره دوجداره

  • پنجره دو حالته
  • پنجره کشویی
  • پنجره فولکس واگنی
  • پنجره انگلیسی
  • پنجره فرانسوی
قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

قیمت-پنجره-دوجداره-کرج

فیلم نمونه کار پنجره دوجداره شرکت UPVCE

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.