قیمت-پنجره-دوجداره-گرد

قیمت پنجره دوجداره گرد

قیمت پنجره دوجداره گرد

استفاده از پنجره دوجداره گرد باعث ایجاد سبک خاصی در نمای ساختمان خواهد شد. از آنجا که پنجره دوجداره از پروفیل UPVC تولید می شود، به دلیل انعطاف و شکل پذیری خوب پروفیل UPVC شاهد تولید پنجره دوجداره در اشکال مختلف هندسی از جمله : هلالی، گرد، مثلثی و … هستیم. اگر قصد خرید پنجره دوجداره گرد را دارید و خواستار مطلع شدن از قیمت پنجره دوجداره گرد هستید می توانید از تجربه و راهنمایی مشاوران شرکت UPVCE بهره مند شوید.

چگونگی تولید پنجره دوجداره گرد

جهت شکل دهی به پروفیل UPVC ، آن را در کوره و در دمای 150 درجه سانتی گراد در مدت 10 تا 20 دقیقه قرار می دهند. پس از آن پروفیل را از کوره بیرون آورده و آن را بر روی میز شابلون قرار داده تا دقیقا به شکل و فرم مورد نظر تبدیل شود.

قیمت-پنجره-دوجداره-گرد

قیمت-پنجره-دوجداره-گرد

مزایای پنجره دوجداره گرد

  • جلوگیری از اتلاف انرژی
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار
  • زیباسازی نمای ساختمان
  • مقاوم در برابر فشار و ضربه
  • دارای طرح و رنگ متنوع

عوامل موثر در تعیین قیمت پنجره دوجداره گرد

قیمت-پنجره-دوجداره-گرد

قیمت-پنجره-دوجداره-گرد

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.