پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی-تولید-مکانیزه

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید مکانیزه

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید مکانیزه

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید مکانیزه، عوامل زیادی موثر خواهند بود از جمله جنس و کیفیت مواد بکار فته در پنجره دوجداره ، روش بکار رفته برای تولید و رعایت اصول استاندارد سازی هنگام تولید.

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت پنجره دوجداره یو وی پی سی

  • نوع و میزان پروفیل مصرفی
  • جنس یراق آلات مصرفی
  • نوع شیشه مصرفی
  • مکانیزه یا غیرمکانیزه بودن شیوه تولید
  • خدمات پس از فروش از جمله گارانتی محصول
پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی-تولید-مکانیزه

پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی-تولید-مکانیزه

پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید مکانیزه بهتر است یا غیر مکانیزه

منظور از تولید مکانیزه یعنی پنجره در کارخانه و توسط ماشین آلات تولید شود. تولید غیر مکانیزه یعنی پنجره دوجداره در کارگاه ها و به دست انسان تولید شود. با توجه به توضیح داده شده پنجره دوجداره یو پی وی سی که به روش مکانیزه تولید می شود از نظر کیفیت بهتر بوده و هم از نظر قیمت مقرون به صرفه تر خواهد بود، زیرا در کارخانه تولید بوسیله دستگاه در تعداد بالا و با رعایت استاندارد های لازم انجام می شود ولی در کارگاه ها تولید توسط نیروی انسانی انجام خواهد شد و به دلیل کمبود تجهیزات نمی توان تمامی اصول استاندارد از جمله فشار و جوش لازم برای محصول را ایجاد نمود و باعث جوش های از هم گسیخته در مقاطع پنجره دوجداره شده و در نتیجه پنجره دارای مقاومت و استحکام لازم در برابر ضربه و فشار نخواهد بود.

پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی-تولید-مکانیزه

پنجره-دوجداره-یو-پی-وی-سی-تولید-مکانیزه

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.