پنجره-تک-حالته-دوجداره

پنجره تک حالته دوجداره

با توجه به مزایای بسیار زیاد پنجره دوجداره و در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، تولیدکنندگان این نوع پنجره اقدام به تولید انواع آن از جمله پنجره تک حالته دوجداره نموده اند. پنجره های قدیمی عمدتاً از آهن و آلومینیوم تولید می شدند و با گذشت زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شدند، هم چنین این نوع پنجره ها عایق بندی نبوده و باعث انتقال گرما و سرما به محیط داخلی می شدند از این رو سازندگان درب و پنجره اقدام به تولید پنجره هایی کردند که دارای عایق بندی بوده و با گذشت زمان تغییر شکل ندهند.

خیلی از افراد گمان می کنند که قیمت پنجره دوجداره گران بوده و مقرون به صرفه نمی باشد، در صورتی که این گونه نبوده و با بکارگیری پنجره های دوجداره می توان از اتلاف انرژی جلوگیری نمود.زیرا این نوع از پنجره ها با ساختار منحصربفرد خود کاملا عایق بوده و گرما و سرما را از خود عبور نخواهند داد و در نتیجه منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی خواهند شد.

پنجره-تک-حالته-دوجداره

پنجره-تک-حالته-دوجداره

پنجره دو جداره تک حالته

در این مدل از پنجره های دوجداره امکان باز شدن درب آنها تا 180 درجه در راستای محور عمودی می باشد. این مدل از پنجره به دلیل اینکه تنها در یک راستا باز می شود دارای مکانیسم ساده ای می باشد.

ویژگی های پنجره دوجداره تک حالته

  • مقرون به صرفه بودن
  • ارزان تر بودن نسبت به دیگر انواع پنجره های دوجداره
  • تعویض راحت یراق آلات آن در صورت نیاز
  • تعویض راحت جهت باز شدن درب های آن از راست به چپ و یا از چپ به راست
پنجره-تک-حالته-دوجداره

پنجره-تک-حالته-دوجداره

گروه UPVCE

گروه upvce به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید بهترین انواع پنجره دوجداره  از جمله پنجره فولکس واگنی ، پنجره کشویی ، پنجره انگلیسی ، پنجره فرانسوی ، پنجره دو حالته ، پنجره کلنگی و انواع درب از جمله درب فولکس واگنی ، درب دو حالته ، درب سرویس بهداشتی ، درب سرویس ، درب کشویی ، درب فرانسوی و انواع درب و پنجره از جمله درب و پنجره لمینت ، درب و پنجره لمینت ماه گونی ، درب و پنجره لمینت ماهاگونی ، درب و پنجره بلوطی تیره و … نموده است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت پنجره دوجداره می توانید با شماره های 02188288015 – 09122636400 تماس بگیرید و یا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.